Kobiety po alkoholu i seks

  • Autor
    Odp.
  • Hamster
    Participant
    • Tematów: 63
    • Odp.: 415
    • Pasjonat

    Podobno po alkoholu kobiety sa latwiejsze namowic na seks, czy mial ktos taka przygode?

    Biogaleria_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Podobno po alkoholu kobiety sa latwiejsze namowic na seks, czy mial ktos taka przygode?

    Są „łatwiejsze” ponieważ nie mają samokontroli, zmniejsza się ich czujnożć, nie potrafią ocenić sytuacji. Takie przypadki zdarzają się wciąż, szczególnie wżród młodych osób. Jednak prawdziwi dżentelmeni nie powinni tego wykorzystywać.

    daknez
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Ale często bywa tak, że obie są podpite… Tak, miałem taką przygodę. Nie jestem z tego dumny, ale zdarzyło się i często w klubach widzę, że nie jestem wyjątkiem.

    kulturamasowa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    niektórym kobietom po kilku głębszych puszczają początkowe bariery i są bardziej łase na pieszczoty i chętne na coż wiecej 😉 ja nie narzekam jak zabieram moja ukochaną na imprezy 😉

    Super Slim
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    Mnie nie podnieca pijana kobieta. Raczej mnie odpycha. Widząc pijaną kobietę po prostu nie mam ochoty z nią na seks.

    kolo1929
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 128
    • Zapaleniec

    W temacie jest kobieta po alkoholu a nie pijana. Wiadomo, ze pijana odrzuca normalnych facetow. A kobieta po alkoholu w 100% przypadkow w moim zyciu ma wieksza ochote na amory.

    Ustalenie_Ojcostwa
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    Generalnie po alkoholu robimy różne dziwne rzeczy, więc ciężko powiedzieć kto jest łatwiejszy, czy kobiety czy też mężczyźni. Wiem jedno: seks po alkoholu jest mechaniczny i nie daje żądnej przyjemnożci.

    skarbek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    seks po alkoholu do najprzyjemniejszych nie należy, według mnie

    eRozkosz_pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 129
    • Zapaleniec

    Ja mam podobne zdanie,ponieważ wtedy doznania są ograniczone,praktycznie niczego nie czujemy.. Seks po alkoholu nie jest przyjemny.

    wegekaska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Kobieta po alko ma gdzies czy mozna czy nie. Ma ochote wiec to robi…

    ujagny_blog
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    seks po alkoholu do najprzyjemniejszych nie należy, według mnie

    Zależy po jakiej ilożci – kieliszek szampana w niczym tu nie przeszkadza moim zadaniem.

    eRozkosz_pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 129
    • Zapaleniec

    Chyba bardziej chodzi o większa dawkę alkoholu,powiedzmy mocny trunek jak wódka i to spożyty w nadmiernej ilożci,kieliszek szampan anie robi różnicy.

    milenka450
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Czyli po alkoholu nie ruszać się nigdzie, na imprezy nie chodzić, albo chodzić i nie pić, albo nauczyć się pić 🙂

    eRozkosz_pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 129
    • Zapaleniec

    Ostatnia opcja jest najlepsza,czyli nauczyć się pić lub też mało pić tak aby nie przekroczyć pewnej granicy,tak byłoby po prostu najrozsądniej:)

    eRozkosz_pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 129
    • Zapaleniec

    Nie zawsze,nie można też generalizować że każda kobieta po wypiciu alkoholu wskakuje do łóżka facetowi,to byłoby bardzo niesprawiedliwe podejżcie,nie sądzicie?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kobiety po alkoholu i seks"

Przewiń na górę