KOBIETY WOJSKOWYCH- LEźNICA

  • Autor
    Odp.
  • aniellka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    WITAM

    Jestem z facetem, który jest zawodowym żołnierzem. Chciałabym nawiązać kontakt z innym kobietami wojskowych w celu wymiany informacji, plotkowania o nich itd.

    dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    witam,ja tez jestem z zawodowym zolnierzem,tylko jestem z wpj lubuskiego 🙂

    aniellka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    i witam, faceci tez tu sa:)i to mundurowi:)))super

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    może niepotrzebnie się wcinam, bo dożwiadczenia w tej kwestii nie mam, ale to musi byc straszne, szczególnie jak facet jest skoszarowany i nie widzimy go przez parę tygodni..

    aniellka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    juz przywykłam do tego, że nie widzimy się codziennie, a nawet pare miesięcy czasami. Cóż taki zawód.

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    może niepotrzebnie się wcinam, bo dożwiadczenia w tej kwestii nie mam, ale to musi byc straszne, szczególnie jak facet jest skoszarowany i nie widzimy go przez parę tygodni..

    ja też bym nie chciała.. ale on wiedział jak będzie i dziewczyna, żona też.. jeżli są szczężliwi w takim związku to super 🙂 ja bym nie wytrzymała 😛 tak więc podziwiam 😛 a zresztą gdyby każda tak patrzyła jak my to albo by nie było wojskowych albo byliby wszyscy samotni 🙂

    dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    no a ja jakos nie moge narzekac,moj ma tez duzo czasu wolnego,nie raz bylo tak ze dwa dni poszedl do pracy i mial tydzien wolnego,teraz ma urlop prawie 1,5 miesiaca,chociaz potem wyjedzie na dwa miesiace w gory no ale coz taka praca nic sie na to nie poradzi,wiadomo ze bedzie sie tesknic ale bardzo mile bedzie powitanie zawsze tak jest:):)a tymbardziej teraz jak bedzie wyjezdzal to brzuszka jeszcze nie bedzie widac a jak wroci to zobaczy mnie z brzuszkiem:):):)bo juz dzidzia urosnie:)

    Agnyecha
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    Moj szwagier jest żołnierzem w Leznicy.Reszta męskiej rodziny w zakątkach Polski 🙂 Pochodzę z rodziny krwisto wojskowej 🙂 Czasami żmieję się że urodziłam się w koszarach 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " KOBIETY WOJSKOWYCH- LEźNICA"

Przewiń na górę