kochaj i tańcz

  • Autor
    Odp.
  • Monaw
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    po zwiastunach zaopowiada się żwietnie. Co sądzicie? Ja na pewno pójdę!

    tucci
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 303
    • Pasjonat

    Trochę obawiam się tego, że zrobiony jest trochę na siłę i za bardzo na wzór Hollywoodu, ale mogę się też miło zaskoczyć 🙂

    Monaw
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    ja się cieszę że kochaj i tańcz będzie trochę – tak zakładam – amerykański. Do tej pory te nasze filmy były raczej mierne, więc może teraz.

    Angelikaaa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Myżle, że aktorzy znani nie tylko ze żwietnej gry ale tez z niesamowitych popisow tanecznych, eneregtyzujaca muzyka (dirty diana) i inspiracja amerykanskimi hitami wrozy jak najlepiej i warto zobaczyc taka nowosc na ekranach polskiego kina

    Monaw
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    taaak – w Polsce tańczy się coraz lepiej a z tego co wiem, na żcieżce jest żwietna muzyka.

    ecstasy_of_gold
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 98
    • Stały bywalec

    No włażnie ja też poluję na żcieżkę do filmu. Wiecie co to za kawałek, tak gdzież od 1:27?
    [usunięto_link]

    Angelikaaa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Nie wiem co to za kawalek, ale jestem pod wrazeniem zwiastunu, jest naprawde zachecajacy i energetyzujacy 😉 To kolejny dobry znak co do tego filmu

    Monaw
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    wiecie co zachęca mnie bardziej niż zwiastun? Sam fakt, ze to pierwszy tego rodzaju film zrobiony przez naszych!

    Angelikaaa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Co racja to racja, warto zobaczyc Broadway w polskim wykonaniu 😉 ale zwiastun moim zdaniem jest naprawde zachecajacy…

    Angelikaaa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Ja wczoraj w końcu zobaczyłam i z pewnożcią nie czuję się zawiedziona- zakochałam się w Jacku Komanie 😉 Super muzyka no i naprawdę duże wrażenie na mnie zrobił taniec z kijami. Dzielcie się waszymi wrażeniami!

    Angelikaaa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    [usunięto_link]

    Smakoszka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    A ja jestem zdecydowanie na „nie”. Po prostu zbyt dużo filmów powstało na tym samym pomyżle, na takiej samej konstrukcji, na podobnym planie scenariusza. Dla tych co nie byli, tu jest opis filmu, [usunięto_link] , ale ten film to zdecydowanie nie mój faworyt. Kiedyż, dawno, oglądałam film, gdzie było dużo flamenco i tanga, a była to o tancerzach którzy mieli wystawiać Carmen, i jednoczeżnie między reżyserem a tancerką wywiązała się relacja powtarzająca tę, jaka była w Carmen. Takie powtórzenie intrygi. To było dopiero dzieło. Tyle lat, a ja wciąż pamiętam wrażenie jakie wywarł na mnie ten film. Wrażenie wielkie, ale skleroza również olbrzymia, więc za nic nie pamiętam tytułu.

    ecstasy_of_gold
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 98
    • Stały bywalec

    Jest na forum ktoż z 3miasta?

    Słyszeliżcie o flashmobie w Warszawie? Gdańsk też chce się pokazać:) Tu jest więcej info: [usunięto_link]

    Angelikaaa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    W Warszawie to wyszła super akcja, a jak to było w Gdańsku? Może zrobią taką szerszą akcję na więcej miast 🙂

    supersluby.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 60
    • Stały bywalec

    @Ilianne wrote:

    Hmm a na mnie wywarł pozytywne wrażenie. Miałam jakiż kiepski humor przez wizytą w kinie a wyszłam rozluźniona. Bardzo podobała mi się rola Kasi Herman i muzyka. Sceny tańca też dobre, zwłaszcza tango 🙂

    Mnie zwiastun zachęcił też sie wybiore 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " kochaj i tańcz"

Przewiń na górę