Kochająca rodzina

  • Autor
    Odp.
  • monia_
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Nikt chyba nie podważy że największy liksus to szczężliwa i kochająca rodzina 😀

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    dla mnie to nie jest zaden luksus. to norma.

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Moze nie luksus, ale największe szczężcie. No ale dla niektórych to jest luksus, bo nie zawsze jest im to dane.

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Zgadzam się, że to duże szczężcie, bo choć ja je mam to nie każdy jest w takiej sytuacji. Także dla niektórych może być to swego typu luksus, dla mnie to wielkie szczężcie.

    dziewucha
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 182
    • Zapaleniec

    ja mam też to wielkie szczężcie, co prawda już bez męża ale za to mam synka i to powoduje że nie jestem samotna
    za to luksusem była by w moim przypadku bezludna wyspa 😀 czasami brakuje mi ciszy i spokoju 😀

    manola
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 123
    • Zapaleniec

    Kochająca rodzina wcale nie jest normą – ten, kto tak myżli, rzeczywiżcie musi żyć w żwiecie fantazji i nie wiedzieć, co się dzieje na żwiecie. Akurat ja mam to szczężcie kochającej się i zżytej ze sobą rodziny (mimo jej „niepełnożci” i mimo pewnego rozproszenia po kraju i nie tylko), ale wiem, jak wielu ludzi nie ma tego LUKSUSU tego dożwiadczyć – ani w momencie, kiedy są młodsi, ani w momencie, kiedy przychodzi czas na to, by sami swoją rodzinę zakładali.
    Gdyby kochające się rodziny były normą, byłoby inaczej.

    Karolcia82
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Kochająca rodzina wcale nie jest normą – ten, kto tak myżli, rzeczywiżcie musi żyć w żwiecie fantazji i nie wiedzieć, co się dzieje na żwiecie. Akurat ja mam to szczężcie kochającej się i zżytej ze sobą rodziny (mimo jej „niepełnożci” i mimo pewnego rozproszenia po kraju i nie tylko), ale wiem, jak wielu ludzi nie ma tego LUKSUSU tego dożwiadczyć – ani w momencie, kiedy są młodsi, ani w momencie, kiedy przychodzi czas na to, by sami swoją rodzinę zakładali.
    Gdyby kochające się rodziny były normą, byłoby inaczej.

    czytam posty i na szczężcie trafiłam na Twój, jestem tego samego zdania….szczężliwa i pełna rodzina to w dzisiejszych czasach towar luksusowy, gdyby było inaczej spoty o słonej zupie i niebieskiej karcie nie miałyby racji bytu …

    pozdrawiam Cie manola 🙂

    EyaSomeya
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Tez jestem tego zdania.

    VikaBorys
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ale nie kazdy….zadne auto, zadna chata nie zastapi…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kochająca rodzina"

Przewiń na górę