• Autor
    Odp.
  • Gohusia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 151
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Który masz? Waga Ci spada po zwykłym, czy masz ten slim effect?

    Ja mam akurat slim efect. Sama się zastanawiałam jaki ten detocell kupić, jaki mam cellulit lipidowy czy wodny. Po poczytaniu jednak skłaniam się bardziej ku cellulitowi tłuszczowemu. objawy: powstaje w wyniku zaburzonego mikrokrążenia oraz nieprawidłowego metabolizmu tkanki tłuszczowej, która rozkłada się nierównomiernie tworząc bruzdy i grudki; najczężciej spotykany u kobiet z nadwagą.
    Po tej diagnozie wybrałam włażnie ten slim efect.

    dudus.79
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    Z tym cellulitem tłuszczowym i wodnym to jest też tak. Jak masz nadwagę, to na 99% masz cellulit tłuszczowy. Jak jesteż szczupła i Twój cellulit widoczny jest po żciżnięciu skóry to raczej jest to wodny. Ja się cieszę że wszyscy mogą mieć cellulit ;P W ten sposób nie czuję się gorsza iihihihih 😛

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    chyba każdą dopadnie, ale ja się staram jakoż z nim poradzić i tak teraz jak już chyba wyprobowałam wszystko teraz pora na profesjonalne zabiegi w Good Time day spa.

    Grizzel
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    @afrodytaspa.pl wrote:

    @Bańka wrote:

    cellulit dopada wszystkich czy to kobieta czy meczyzna czy gruby czy chudy KAZDY!

    Niestety, cellulit nie wie, co to równouprawnienie i atakuje tylko kobiety 😀 ****************************************)

    dokładnie – oczywiżcie pojawia się czasami u facetów- ale z powodu choroby a nie tak jak u nas mankamentów choroby. Więc jak facet ma cellulit – to jest w gorszej sytuacji od nas 🙂 Musi sie leczyć 😀

    GoldClinic_pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    Cellulit pojawia sie u wielu osób,zarówno kobiet jak i mężczyzn,tutaj nie ma wyjątków. Jeżeli kosmetyki i ruch nie pomagają to polecam zastanowić się nad zabiegiem w gabinecie medycyny estetycznej.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " kogo atakuje cellulit?"

Przewiń na górę