Kolacja we dwoje kurcze…

  • Autor
    Odp.
  • Calimero
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Pewnie juz po kolacji, ale moze przyda sie na przyszlosci: np panierowane pieczarki, do tego salatka z fety i tosty albo kurczak w sosie curry posypany prazonymi migdalami podawany z ryzem 🙂

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    nei chodzi mi o kolecje we dwoje , smiece, muzyka, romantyczne chwile.
    zwykla kolacja. jak ona u was wyglada. no bo chyba nie opychacie sie co wieczor kanapkami czy pizza

    co jecie?

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    ja tam jem kanapki 🙂 na kolacje lubie je 🙂 albo sobie cos podsmarze albo tosty czasami jakaż pizza albo ajkas kiełbaska na gorąco albo smażona:)

    samanta
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 71
    • Stały bywalec

    jej! strasznie tlusto! ja tez lubie tosty, ale staram sie ograniczac topiony zolty ser bo to kaloryczna bomba. rzeczywiscie na tym [usunięto_link] jest sporo przepisow, cos dla siebie znalazlam. i zaczerpnelam pomysl na tosty z owocami mmmm mmmm 😀

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    U nas kolacje wyglądają różnie. Czasami są to kanapki, pizza, tosty z szynka i żółtym serem. To co jest w lodówce to się robi 😆

    netinka
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    Hmm.. kolacja. Nie wiem co bedzie po slubie i wyprowadzce na swoje.

    Jak na razie byly pieniażki, to wystarczala sałatka grecka.
    Tosty z serem, cebula i mieskiem plus jakies pikantne przyprawy – mniam, do tego sos ostro kwasny, bomba.

    Kanapki tez sie zdarzaja, przeciez to latwe szybkie. Może czasami też sos pomidorowy i makaron.

    pokahontaz
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    Kolacje bywają różne: szczerze mówiąc nie obchodzi mnie, czy wypada to jeżć na wieczór, czy rano. Często są to mimo wszystko kanapki. Poza tym zapiekanki w jajku, warzywka, duuużo sałatek, ryżu i ryb. Ogólnie pycha 🙂
    Idę na kolację:)

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    A ja na taka kolacyjke(chociaz przy moich zdolnożciach kulinarnych nie porywalabym się na cos takiego)przygotowałabm spagetti 🙂 makaron gotowy,sos łowicza gotowy,a danie jest pyyyyszne 😀 jednak nie uznaję zasady przez żołądek do serca,bo nie mam szans 😆

    Hegemonia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 651
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    jednak nie uznaję zasady przez żołądek do serca,bo nie mam szans 😆

    Ja owszem, bo mój mężczyzna m.in. tą drogą mnie w sobie rozkochał 😉

    A co do kolacji we dwoje najfajniej jest coż pichcić razem 😉 Wtedy omija się wpadki typu ” ale ja tego nie lubie” lub „nie jadam tego” lub „wolę mniej lub bardziej wysmażone” 😉 Co do wybrania potrawy to chyba najmniejszy problem, bo jest przecież tyle możliwożci 😆

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kolacja we dwoje kurcze…"

Przewiń na górę