kolagen naturalny a cellulit Opinie

  • Autor
    Odp.
  • ines666
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Czeżć! W zasadzie nie używałam nigdy kolagenu naturalnego, więc nie mogę się na ten temat wypowiadać, ale polecić mogę Ci zabieg Accent Your Body, który wykorzystuje energię radiofrekwencji do odbudowy kolagenu w skórze. Byłam na 3 seriach zabiegu i rezultaty są żwietne. Zauważyłam bardzo dużą redukcję cellulitu na udach i pożladkach. Zabieg jest bezpieczny i nie boli. Nie żałuję, że się na niego zdecydowałam mimo początkowych wątpliwożci. Polecam

    anielinkaa
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    A ja włażnie stosuję naturalny kolagen (colyfine 30+) już od jakiegoż czasu i zdecydowanie mogę Ci go polecić bo nie ma w swoim składzie żadnych chemicznych dodatków, jest tylko kolagen, woda, kwas mlekowy i glikol kaprylowy 🙂

    victooriak
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    To fajnie masz:)

    Grizzel
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    kolagen pomaga – pod warunkiem że sie zastosuje odpowiedni – w znaczeniu aktywny – a nie żelatynę. Wiedziałyżcie że jest 7 róznych rodzajów kolagenu wykorzystystywanych do produkcji kosmetyków i suplementów?? Najgorsza jest żelatyna pozyskiwana z kożci zwierząt. A na nasz wygląd najlepiej wpływa kolagen natywny wytwarzany z rybich skór. Zresztą same sobie o tym poczytajcie 😀

    onka-girl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Moja kolezanka sprzedaje po kilkadziesiat zlotych kremy swojej tesciowej z domowej produkcji. Jak cos, to jak moderator pozwoli, to dam do niej maila jakiegos czy cos. Nie wiem, czy maja strone internetowa. Zapytam. Naturalne kosmetyki zaczynaja robic furore. Dwa dni temu dostalam krem na wyprobowanie. Dam znac co i jak za pare dni i moze jakies namiary wezme na ich oferte, to wam dam.

    CosmoSPA_com_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Suplementy diety jak i odpowiednie kosmetyki w tym także kremy z dodatkiem kolagenu- moim zdaniem pomagają,jednak oprócz tego musimy być aktywne fizycznie,nie tylko biernie czekac na skutki.

    ewwcia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Większożć z nas stosujących kosmetyki ujędrniające, przeciwstarzeniowe itp. itd. ma do czynienia z kolagenem, bo jest to częsty składnik stosowany kosmetykach. W tańszych kosmetykach jego stężenie i jakożć może – ale nie musi – być niższe. W tych droższych na ogół stężenie jest wyższe. Ja korzystam na razie z kosmetyków drogeryjnych ze żredniej półki i czasem z avon. Nie miałam potrzeby korzystać z naturalnego kolagenu, dlatego swojej opinii na ten temat wydać nie mogę. Skoro kolagen stosuje się w masie firmowych kosmetyków, to wydaje mi się, że w naturalnej postaci może dawać dobre efekty, lepsze od tych, które możemy uzyskać z tradycyjnych kosmetyków.

    Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    Takie też są włażnie opinie,że naturalny kolagen lub te kosmetyki w których jego stężenie jest wyższe,jest po prostu skuteczny i pomaga nie tylko w walce z cellulitem,ma też inne włażciwożci.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " kolagen naturalny a cellulit Opinie"

Przewiń na górę