• Autor
    Odp.
  • kika75
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    mi ostatnio bardzo się spodobały kolczyki dyrberg kern takie delikatne kółeczka ale ogólnie przyznam że ta firma ma swietna biżuterię która mi bardzo się spodobała

    Sexi-Women_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    śliczne te kolczyki Swarovskiego. Ostatnio dostałam żliczny komplet tej biżuterii na urodziny, ale nie mogę znaleźć ich na allegro.

    Babydoll
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    A ja się zwykle zawieszam i mnie narzeczony musi restartować, jak oglądam kolczyki z Zielonego Kota 😉 Ostatnio jakoż mniej się złożci, bo przecena jest i przez swojego fejsbuka oszczędza. Gdyby któraż z Was była interestink: [xxxx] Ja już sobie wypatrzyłam kilka par z sowami i kotami, bo tego nigdy za wiele.

    EDIT:kowal2

    Sklep.Sambora.pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    A wg mnie te kolczyki są bardzo zwyczajne,tylko ze drogie… Można kupić ładniejsze w niższej cenie,wystarczy szukać w dobrych sklepach internetowych z biżuterią.

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    strasznie podniecające są dwie duże krople spermy! takie nabrzmiałe!

    justy
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    mnie się bardzo podobają kolczyki z bursztynem. najlepiej jesli jest to połączenie drewna z zielonym / żółtym bursztynem.

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Rzeczywiżcie bursztyn jest żliczny.Kupiłam w zeszłym roku latem z zielonym,żółtym i czarnym.Kilka dni temu kupiłam z niesamowitą ilożcią oksydowanych łańcuszków na których zawieszone są nieobrobione maleńkie naturalne kamyczki.Zazwyczaj kupuję w Wylęgarni lub w Pakamerze.

    Bizuteria-Magia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    Ja nie mam swojego ulubionego wzoru, ale kolczyki z bursztynem są jak najbardziej w porządku,to w końcu kwestia gustu. Podobają mi się także z małymi diamencikami.

    Bizuteria-Magia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    W kwestii kolorów biżuterii, to jak najbardziej się zgadzam. Ma to istotny wpływ na nasze samopoczucie, nie mówiąc już o tym aby dobrać odpowiednie kolory do naszego ubioru oraz stylu.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " kolczyki"

Przewiń na górę