Kolczyki handmade

  • Autor
    Odp.
  • BBasia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    bizuteria ładna, ale mi przydałby się ten stojak. Wreszcie zapanowałby porządek na mojej toaletce.
    Czy mozesz napisac gdzie można kupić taki stojaczek?

    AnnaLaura
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Oczywiżcie 🙂 Ten stojak to zwyczajny stojak na płyty CD. Coż w tym stylu myżlę, że jest w każdym sklepie komputerowym 😀 Mam dwa i żaden niepotrzebny jako, że nie mam żadnych płyt, więc używam do ekspozycji moich cacek 🙂 Ot i cała filozofia, pozdrawiam 🙂

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Bardzo ładne i ciekawe! Naprawdę super-zwłaszcza te w kolorystyce przezroczysto-czarnej i te z turkusowym!

    Jak chcesz je posprzedawać i zarabiać to wystaw na allegro-są tam dziewczynyco wystawiają biżuterię swojej roboty! A ta Twoja naprawdę zwraca uwagę!

    AnnaLaura
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Dziękuję 🙂 Wystawiłam cały ten zestaw na allegro całożciowo od 1zł. Zobaczymy co wyjdzie. Na innym forum też pytałam o opinie i szczerze mówiąc troche po mnie pojechały kobiety. No ale nie każdemu w sumie musi się podobać. Pozdrawiam 🙂

    BBasia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Oczywiżcie 🙂 Ten stojak to zwyczajny stojak na płyty CD. Coż w tym stylu myżlę, że jest w każdym sklepie komputerowym 😀 Mam dwa i żaden niepotrzebny jako, że nie mam żadnych płyt, więc używam do ekspozycji moich cacek 🙂 Ot i cała filozofia, pozdrawiam 🙂

    Ot, jakie proste a funkcjonalne!
    Dzięki za info.

    Trzymam kciuki z tym allegro.

    kpati
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Bardzo ladne kolczyki, ja bym je wstawila na allegro na sztuki a nie jako calosc.:)

    AnnaLaura
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Niedługo szykuję kolejny zestaw i ten już na pewno porozbijam na kilka mniejszych zestawów 🙂

    kpati
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    A tym ze na innym forum ktos krytykowal Twoje kolczyki to sie nie przejmuj. Ludzie na poziomie nie krytykuja na publicznym forum, zla opinie powinni zostawic dla siebie.
    Pozdrowionka

    kpati
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Kup sobie na allegro szablon graficzny kosztuje ok 2,50 zl to poprawi sprzedaz i wystawiaj pojedynczo lepiej na tym wyjdziesz

    AnnaLaura
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Dziękuję za rady, na pewno z nich skorzystam 🙂
    Pozdrawiam

    ahimsa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Przy okazji, widzę że masz talent i lubisz tworzyć, kolczyki mi się bardzo podobają ale z mojej stronu mogę Ci tylko poradzić udział w konkursie;D Redd’s teraz organizuje taki jeden, szczegóły na kreacjeredds.pl, można się sprawdzić i wygrać ciekawe nagrody:)

    AnnaLaura
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Niektóre naprawdę żwietne 🙂

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    super te kolczyki i to jeszcze sama robiłaż 🙂 wiecie co ja chyba też spróbuję w końcu jak byłam mała to zbierałam koraliki i robiłam z nich naszyjniki i bransoletki 🙂 może mój ukryty talent gdzież we mnie drzemie 😆 😆 tylko powiedzcie mi skąd bierzecie materiały aby takie cudeńka powstały??

    AnnaLaura
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Z allegro 🙂
    Na priv mogę Ci podać namiary na dobrego sprzedawcę półfabrykatów żeby nie było, że tutaj go reklamuję 🙂

    Fanka35
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Twoje kolczyki bardzo mi się podobają. Nie przejmuj się złożliwymi uwagami forumowiczek, na pewno zazdroszczą:) Jak na początek, to co zaproponowałaż jest rewelacyjne. Ja osobiżcie gustuje w złotej i srebrnej biżuterii i najczężciej korzystam z oferty sklepów internetowych. Przytłaczają mnie kolejki i niemiłe ekspedientki w normalnych sklepach z biżuterią. Z tej racji często trafiam w Internecie na sklepy z biżuterią robioną ręcznie i uwierz mi to co nam tutaj pokazałaż jest żwietne !

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kolczyki handmade"

Przewiń na górę