• Autor
    Odp.
  • supersluby.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 60
    • Stały bywalec

    te z pierwszej strony trójkąty są bardzo ładne 🙂

    estrella
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Naprawdę żliczne, ale niestety jestem alergikiem i uczulają mnie wszystkie tworzywa sztuczne. Od lat biżuterię kupuję na rafidu.pl, bo oferują najwyższej klasy złoto. Tylko żółte, złote kolczyki, nie powodują u mnie uczulenia, które objawia się dotkliwymi ranami. Podobnie jest z naszyjnikiem. Kiedy zakładam, np. srebrny wisiorek, po godzinie mam czerwone plamy na dekolcie, które potem zamieniają się w rany.

    gotta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Całkiem ładne te kolczyki, szczególnie te turkusowe modele. Nie wyglądają tandetnie a równoczeżnie są wyraziste. Sama od jakiegoż czasu zastanawiam się nad tym, by wziąć się do własnoręcznego robienia biżuterii, ale doskwiera mi brak czasu i motywacji:)

    Cane-Linha
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Super są te Twoje kolczyki;) A jak idzie Ci ze sprzedażą? Ludzie kupują coż niecoż?

    Asilla
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Twoje dzieła, są bardzo ciekawe, szczerze mówiąc dla odważnych, bo dosyć duże, ja takie lubię :P. J tez tworze podobne cacka,nawet mam sklepik;-). Na 100% znajdziesz zainteresowana kobietkę na Twoje cacka 😉 Pozdrawiam i życzę weny twórczej;-)

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Jak kolczyki handame to proponuję antyalergiczne, bez niklu i ołowiu, ze stali chirurgicznej. Nie uczulają, nie żniedzieją to ładniej wygląda niż srebro i jest tańcze. Polecam nowy sklep z taką włażnie biżuterią: KoraleNatalia

    Bizuteria-Magia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    Mi bardzo się podobają,gratuluję kreatywnożci oraz oryginalnych pomysłów 🙂

    pasart
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Biżuteria bez niklu jest bardzo dobra dla alergików, ale srebrna jest o wiele ładniejsza i wygląda bardzo klasycznie. 😉

    Bizuteria-Magia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    Włażnie dlatego bardzo ją lubię,ponieważ jest klasyczna i tradycyjna. Moim zdaniem nie ma nic piękniejszego niż srebrna i gustowna biżuteria.

    Babydoll
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    mi w stylu „handmade” bardzo przypasowały takie: [xxxx]

    EDIT:kowal2

    Sklep.Sambora.pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Teraz warto szukać w dobrych i sprawdzonych sklepach internetowych,ponieważ w styczniu rozpoczną się wyprzedaże i będzie można kupić wiele rzeczy taniej,wiec czemu nie skorzystać.

    Felide
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Witam serdecznie,

    Korzystając z wątku handmade chciałabym zaprosić na [usunięto_link] gdzie można zobaczyć kilka moich prac.
    Zajmuję się rękodziełem od kilkunastu lat. Szczególną frajdę sprawia mi szydełkowanie, malowanie na drewnie, wyrabianie z modeliny a ostatnio również haft sutasz.

    Serdecznie zapraszam do obejrzenia biżuterii i nie tylko.

    [usunięto_link]

    Anka81
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 79
    • Stały bywalec

    zdolne jesteżcie 🙂

    hola91
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Czeżć dziewczyny! Chciałam Wam polecić rewelacyjne kolczyki handmade 🙂 Są naprawdę żwietne, w bardzo niskiej cenie – zaledwie 5 zł 🙂

    [usunięto_link]

    Tutaj możecie je kupić:

    [usunięto_link]

    Sklep-Jubilerski
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    W sumie to nie wiem co myżleć o takich kolczykach,bo sama kiedyż się na nich zawiodłam. Może to był przypadek,ale jednak pozostaje w pamięci. A sam kolor biżuterii ma olbrzymie znaczenie,to prawda.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kolczyki handmade"

Przewiń na górę