kolczyki z Kryształami Swarovskiego

  • Autor
    Odp.
  • hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    @Smoczyca wrote:

    Witam:) Niedawno wpadłam na pomysł by zrobić sobie osobiżcie kolczyki takie które mi sie podobaja…i tak zaczęła sie moja pasja tworzenia kolczyków, błagam napiszcie czy wam sie podobaja albo co byscie zmieniły, kazda wskazówka będzie dla mnie bezcenna bo chciałabym żeby moje żwiacidełka nie tylko mi sie podobały!! Dodam tylko że wszystkie sa zrobione w całożci ze srebra oraz Kryształów Swarovskiego. Z góry dziękuje Wam za pomoc 🙂

    Smoczyca, nie przejmuj się aż tak dotkliwie, Skarbie…
    Ja też uwielbiam ten rodzaj biżuterii i… najważniejsze moja Dziewczyna też!

    w 2007 nabyłem dla niej taki kamień górski na piersi i kolczyki…
    wiem, że jej się podobają, bo zakłada często, zwłaszca na sportowe okolicznożci i ostatnio do teatru na „Romeo i Julię’… chyba mnie nie podprowadza, co?

    Smoki, jak możesz to daj no tu więcej tego Svarowskiego w obrazkach – to dołoże jeszcze trochę 😉

    PS. to^ co dałaż – jest cholernie fajne – noż! :ok:

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    ej, fajne! sprzedajesz to gdzież?

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Nie przepadam za kryształkami swarowskiego chyba że na wieczór:)ale kolczyki bardzo ładne.Musisz uwierzyć w siebie jak chcesz być artystką od biżuterii
    powodzenia 😀

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    A ja dostałam takie serduszka od mojego ukochanego ostatnio:)

    pokahontaz2
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 228
    • Zapaleniec

    Mnie sie podoba taka tworczosc sa bardzo ladne choc ja preferuje inne ale BRAWA!

    magdalen
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    a propos serduszek:
    kolczyki:
    [usunięto_link]
    zawieszki:
    [usunięto_link]

    meksykanka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Apropos Svarowskiego, to do dzisiaj trwa na bao.pl akcja sprzedażowa biżuterii Gronowalskiego z kryształami Svarowskiego. śliczna jest i mozna kupić 40% taniej niż normalnie.

    kinia347
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    mi ostatnio bardzo się spodobały kolczyki dyrberg kern takie delikatne kółeczka ale ogólnie przyznam że ta firma ma swietna biżuterię .

    pink83
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    piękne kolczyki Svarowskiego można zobaczyć na chicochica.pl. Różne kolory i piękne wykonanie.

    bubblegum
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    Ja niestety nie widzę obrazków Twojej biżuterii ale jeżli tylko lubisz robić i taką nosić to nie przejmuj się i tak zdaniem innych, bo po co. Ty masz się czuć w tym dobrze i Tobie ma się podobać. Ale w ogóle chce Ci się to robić? Ja bym wolała kupić bo szybciej i chyba taniej. Tutaj: [usunięto_link] mają bardzo dobre ceny kolczyków i w ogóle biżuterii z kryształkami Swarovskiego

    Modna24
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Ja znalazłam jeszcze tańszy sklepik 😀 [usunięto_link] Podobają mi się te Polygon Drop czy jakoż tak się nazywały kryształek poprostu SUPER!!!

    pasart
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Kolczyki z kryształkami Swarovski można o wiele taniej zrobić samemu. Do wyboru mamy wiele różnych kolorów i form kryształków, dobieramy do nich odpowiednie bigle (z reguły w sklepach internetowych przy konkretnych kryształkach mamy podane rekomendowane bigle czy zawieszki).
    Przymocowanie bigla do kryształka nie jest trudne, trzeba tylko uważać, bo elementy Swarovski są bardzo delikatne, ale wierzę, że dacie radę 🙂 Powodzenia!

    Modna24
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Jeżeli podoba Wam się Swarovski to z pewnożcią zainteresuje Was ciekawy artykuł opisujący historię powstania tej luksusowej marki.

    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

    edit:
    jakubek

    jarilitmanen
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Gdzie ten artykuł??? Swoją drogą mam zamiar nauczyć się robić kolczyki i
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx podobno niezła z tego kasa

    Krysiunia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Pamiętajcie tylko, że biżuteria, którą montujemy same jest powszechnie obecna u większożci z Nas. Biżuteria masowa, wcale nie cieszy … przynajmniej nie tak bardzo. Z jednej strony cieszymy się, że wow!!! coż zmontowałyżmy same z drugiej strony widząc drugą, trzecią… i kolejną osobę w zmontowanych kryształach Swarovskiego to … przestają one być już tak wspaniałe jak myżlałyżmy o nich na początku. Niestety… Mnie osobiżcie nudzą te zwyczajne i wszechobecne kryształy Swarovskiego zawieszone na biglach. Sorry ale nuda na potęgę… Zero sztuki. Wydaje się nam, że jak kupimy kryształ Swarovskiego na np. Allegro kupujemy piękno i elegancję, która za Swarovskim stoi. Nic bardziej mylnego. Aby kryształ Swaorvskiego był wyjątkowy i imponujący (czyli taki na jakim nam zależy) musi być tworzony przez kogoż, kto się zna na projektowaniu biżuterii. Nie twierdzę, że wszyscy Allegrowicze nie mają zdolnożci do projektowania, jednakże większożć idzie po najmniejszej linii oporu, odsprzedając półprodukty. Wydaje mi się, że dostęp do półproduktów powinni mieć wyłacznie Ci ludzie, którzy Tworzą biżuterię z pasją, z sercem. Ci którzy się po prostu na niej znają i potrafią wydobyć z niej piękno…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " kolczyki z Kryształami Swarovskiego"

Przewiń na górę