• Autor
    Odp.
  • Anka81
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 79
    • Stały bywalec

    Krysiunia piszesz jak fachowiec – jubiler 🙂

    pasart
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Kryształy Svarowskiego, jak dla mnie, są bardzo uniwersalne. Można je założyć i do teatru włażnie, i na zawody. Jeżli biżuteria ma być nieco bardziej elegancka, wystarczy że kryształki nawleczemy na srebrne bigle typu rybka. I mamy gotowe kolczyki.

    Bizuteria-Magia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    Zależy czy masz jakież dożwiadczenie w robieniu biżuterii,jeżeli nie to z pewnożcią lepiej byłoby po prostu kupić i cieszyć się nowymi błyskotkami 🙂

    Bizuteria-Magia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    Ja podtrzymuje swoje zdanie,czyli lepiej jest kupić,bo wtedy oszczędzasz także czas na robienie tego wszystkiego. Chyba że to Twoje hobby,wtedy zmienia to postać rzeczy.

    Babydoll
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Mój wymarzony wzór Swarowskiego: [xxxxx] Może namówię chłopaka… w końcu za kilka tygodni imieniny:)

    EDIT:kowal2

    Sklep.Sambora.pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Zgadzam się z powyższymi opiniami,chociaż swego czasu robiłam też biżuterię hand-made i sprawiało mi to wielką radożć. To połączenie przyjemnego z pożytecznym.

    justy
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    kryształki swarovskiego niestety dla mojego oka wyglądaja tak samo jak inne kupione na osiedlowym ryneczku a cena jest na pewno różna:)

    Bizuteria-Magia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    Dla mnie zdecydowanie większą wartożć ma biżuteria wykonana własnoręcznie, która może być równie piękna jak to powyżej. Do tego teraz w sklepach internetowych są fajne promocje z okazji zbliżających się Walentynek.

    Kkarola00
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Jak już tak wymieniacie się linkami z kolczykiami z kryształkami Swarovskiego, to w wolnej chwili zerknijcie sobie na kupuje.to na facebook’u¦ tam też jest spory wybór i można znaleźć coż dla siebie w dodatku w bardzo przystępnej cenie 🙂

    Bizuteria-Magia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    Dzięki za informacje,w wolnej chwili na pewno tam zaeknę. A na moich aukcjach także znajdziecie dużo oryginalnej biżuterii z kryształkami Swarovskiego,więc zapraszam.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " kolczyki z Kryształami Swarovskiego"

Przewiń na górę