• Autor
    Odp.
  • Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    ja zazwyczaj noszę jak najmniejsze kolczyki. takie żeby było je widać, ale żeby nie przeszkadzały.

    patelka86
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 90
    • Stały bywalec

    Lubię kolczyki delikatne i małe. Denerwują mnie wielkie „wisiory” na moich uszach. No i tylko srebrne, bo złoto mnie uczula niestety.

    graza100
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    Te żrodkowe, niebieskie są naprawdę niesamowite 😀 Sama bym sobie takie sprawiła. Uwielbiam kolczyki różne, przeróżne – tylko srebrne. Generalnie nie kupuję tylko takich malutkich, które gubią się przy rozpuszczonych włosach. Z drugiej strony nie przepadam też za bardzo dużymi, które uniemożliwiają swobodny ruch głową 😆 Staram się kupować z głową (przy moim bziku na punkcie biżuterii jest to trudne), tak by mieć odpowiednie do wielu strojów. A czasem po prostu trafiam na takie, które są tak niesamowite, że nie muszę się zastanawiać, bo wiem, że muszą być moje 😆 To takie kobiece 😉

    magdalen
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Link 2 według mnie-super jest!!:)

    Anka81
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 79
    • Stały bywalec

    ciekawa

    Lucy88
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Ja pierwszy raz nausznice sobie kupiłam, fajnie się noszą 🙂 w aparcie je znalazłam

    wiola84
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Ja uwielbiam kryształy Swarovskiego, tylko muszą być na srebrze. Najbardziej takie, które się mienią na różne kolory. Mam różne kształty , i długie i krótkie.

    KarlaK
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Ja lubię ręcznie robione kolczyki?

    Nie wiem, czy Ty lubisz, ale ja na pewno 😀 [usunięto_link].

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " kolczyki"

Przewiń na górę