• Autor
    Odp.
  • .Magda.
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 746
    • Zasłużony

    Jakie kolory przeważaja u was w szafie ? Jakie wam się podobają ? Ja np, gustuje tylko w brązach, czerniach i granatach czyli tylko i wyłącznie w ciemnych. A jak to jest u was ?

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    zima nosze ciemne – spodnie – czarny, braz, bluzki itp buraczkowe, czarn, braz, czasami cos jasnego
    latem przewaznie jasne spodnie jak jest sucho to biale, jasne zielone, turusowe, blady zolty itp bluzki itp tak samo zolty, roz, niebieski, czerwony, zielony, czarny, itp 🙂

    farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    dla mnie pora roku nie ma większego znaczenia. Ubieram kolory na które akurat mam ochotę 🙂 Wczoraj np. krwisto czerwony sreterek 🙂 Najbardziej kocham turkusy, błękity i kolory morskie, podobają mi się też ciemniejsze odcienie zieleni, lub jak najbardziej jasne. W mojej szafie znajdę też kilka pomarańczowych bluzek, dużo czarnych, beże, brązów mało. Sporo mam też czerwieni, bo tez lubie ten kolorek 🙂 W sumie w każdym kolorze znajdę coż w czym będę się dobrze czuć 🙂 ( no może prócz różowych spodni:p )

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Jesli chodzi o moja garderobe to stawiam na róznorodnożc.Mam ubrania w kolorze zółtym,turkusowym,czarnym,fioletowym,pomarańczowym,zielonym,bałym,brazowym,niebieskim… nawet znajdzie sie wżciekle różowy sweter(z czasów mojej fascynacji różowymi sweterkami… 😆 ).Kiedyż bardzo lubiłam różowy,ale odkad znowu jetsem bladynką raczej unikam tego koloru,aby nie wyglądac za bardzo stereotypowo… 😆 no i z rózowego bikini przerzuciłm sie na zielony-kolor,którego wczensiej wogóle nie zauważałam,a który teraz tak bardzo mi sie podoba.Mówiac krótko,nie mam ulubionego koloru,w każdym czuje sie dobrze.No może z wyjątkiem czerwonego,bo zwsze wydaje mi sie,że w tym kolorze jetsem za bardzo widoczna…hmmm…no tak,w rózowym sweterku nikt mnie nie dostrzegał… 😆 😆 😆

    Juliett
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    W mojej szafie znajdują się ubrania w różnych kolorach. Jasne, ciemne, ciepłe, zimne. Mn.: czerwień, zieleń, brąz, biel, czerń, róż, beż, pomarańcz, niebieski… 😉

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    a ja najbardziej lubię czarny i kolory ziemi: khaki, oliwkowy, brązowy, chociaż czasem żeby nie wyglądać buro wkładam np.żarówiasto-turkusowy top 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kolory"

Przewiń na górę