Komisarz Alex – serial

  • Autor
    Odp.
  • Julia2804
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Oglądacie ten serial? Grają go zawsze w soboty na TVP1? Z odcinka na odcinek serial ten jest coraz to lepszy i bardziej wciągający. Musiałam męża wciągnąć w oglądanie, bo biedaczek coż tam sobie innego robił i twierdził, że zamiast z nim to spędzam czas przed telewizorem. Odkąd obejrzał go razem ze mną, to minęły pretensje, żale i jest teraz tak miło. Robię coż do zjedzenia i zasiadamy. Ostatni odcinek „śmiertelnie dobry plan” był bardzo interesujący i znowu pojawiły się nowe ciekawe osoby. No i w końcu w życiu Komisarza Bromskiego pojawiła się kobieta. 😀 Tylko co Puchała robił w wannie Bromskiego? Nieźle zabalowali… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Oglądacie ten serial?

    wiesz, Julcia, nie tak od razu…. ale coraz czężciej > też dzięki mej Magdzi, wiesz 😉

    [usunięto_link] wrote:

    Grają go zawsze w soboty na TVP1? Z odcinka na odcinek serial ten jest coraz to lepszy i bardziej wciągający.

    wiem, wiem 😀 mogę się zgodzić, zwłaszcza, że wiesz cholernie lubię bystre psy 😉
    mój łypie teraz okiem, bo coż czuje, że o nim gadam, czeka na małą pieszczoszkę 😛

    [usunięto_link] wrote:

    Musiałam męża wciągnąć w oglądanie, bo biedaczek coż tam sobie innego robił i twierdził, że zamiast z nim to spędzam czas przed telewizorem. Odkąd obejrzał go razem ze mną, to minęły pretensje, żale i jest teraz tak miło.

    Julka, po prostu jesteż b. mądrą kobietą i… ja też zostałem zwiedziony…
    przez kobietę 🙄 obejrzeliżmy to razem i bardzo nam było przy tym fajnie 😆

    [usunięto_link] wrote:

    Robię coż do zjedzenia i zasiadamy.

    tak, jak u nas – byliżmy na konikach
    no to > smacznego! 😆

    [usunięto_link] wrote:

    Ostatni odcinek „śmiertelnie dobry plan” był bardzo interesujący i znowu pojawiły się nowe ciekawe osoby.

    tak jest 😛

    [usunięto_link] wrote:

    No i w końcu w życiu Komisarza Bromskiego pojawiła się kobieta. 😀

    też nas to kręci 🙄

    [usunięto_link] wrote:

    Tylko co Puchała robił w wannie Bromskiego? Nieźle zabalowali… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

    jupi uha uha :-

    ps. opowiedz, Skarbie kolejny odcinek – masz dar do opowiadania :mrgreen:

    daknez
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    A czy przypadkiem nie było już podobnych seriali? 😀

    Julia2804
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    A czy przypadkiem nie było już podobnych seriali? 😀

    Był już podobny serial, ale nie polskiej produkcji „Komisarz Rex” i to na jego podstawie powstał „Komisarz Alex”, pewnie z tym skojarzyłeż.

    To co, oglądamy w sobotę? Jak myżlicie, jakie będzie rozwiązanie kolejnej zagadki? Tym razem giną dwie dziewczynki, trop prowadzi do profesora muzyki, który je uczył. Hmmm… ale jakoż nie wierze, że to on. Chociaż, a Wy jak myżlicie?

    maciejas
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    serial w każdym razie da się oglądać. najważniejsze, że nie muszę znowu oglądać Szyca i Adamczyka, bo to już byłby przerost formy nad treżcią, a Madzia to naprawdę bardzo ładna pani 😀

    filipa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Znudził mnie po dwóch odcinkach.

    mikro
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Austriacka wersja była zdecydowanie lepsza, ale Polska też niczego sobie.
    Komisarza trochę za młodego wzięli do tej roli.
    No i te mieszkanie jakie ma – każdy może pomyżleć że w Policji zarabiają krocie.

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    Mieszkanie to raz a zwróciliżcie uwagę jakimi samochodami jeżdżą 🙂 no typowo serial po polsku.

    Julia2804
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Mieszkanie to raz a zwróciliżcie uwagę jakimi samochodami jeżdżą 🙂 no typowo serial po polsku.

    No typowy serial polski, ale inny niż wszystkie. Zauważyliżcie, że inne seriale to takie trochę są metrowce. Ciągle tylko o jednym, wszędzie wątek miłożci i to takiej nieszczężliwej.W tym serialu zupełnie odwrotnie, w sumie nic dziwnego, bo to przecież jest serial sensacyjny. Ważne jest również to, że w każdym odcinku jest zupełnie inny motyw.
    W następnym odcinku akcja toczyć się będzie na cmentarzu, no i oczywiżcie nie obędzie się bez morderstwa. Będę oglądać, a w niedzielę wyjeżdżam na majówkę. 🙂

    PachnacaAzalia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Widziałam przypadkiem jeden odcinek i cale to aktorstwo było dla mnie mega sztuczne, nie podobał mi się ten serial 🙁

    Ustalenie_Ojcostwa
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    Jeżeli mam być szczera,to mi także ten serial jakoż nie bardzo przypadł do gustu,uważam ze austriacka wersja komisarza Rexa byłą zdecydowanie lepsza,szkoda że my wszystko chcemy przenieżć ” na nasze warunki i klimaty”.

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    Sztuczny jest to fakt i nie ma się co nad tym rozwodzić. Trochę wybuchów było ale… no proszę niektóre sceny są rewelacyjnie naciągane.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Komisarz Alex – serial"

Przewiń na górę