Koncert Metallici

  • Autor
    Odp.
  • aneta_26
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Wiem, że większożć kobiet raczej niezbyt przychylnie patrzy na legendę trash-metalu, czyli Metallicę, ale dla pewnożci zadam pytanie – czy ktoż z forum wybiera sie na koncert tego zespołu, który odbedzie się na lotnisku Bemowo w Warszawie 16 czerwca przyszłego roku? Support jest niesamowity – Slayer, Behemoth, Anthrax, Mastodon, bilety w cenach 198 zł i 400 zł. Ja swój już mam 🙂 Ktoż jeszcze?

    Wiera
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    i jeszcze megadeth zagra tego wieczoru, wielka czworka thrashu 😀

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    😯 I ja nic nie wiem o tym koncercie?! 😛

    aneta_26
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    no to już wiesz 🙂 aż sobie z tej okazji wgrałam odpowiedni avatar – czekam na takie wydarzenie odkąd pamiętam (niestety do Chorzowa nie mogłam jechać). Jak myżlicie, o której godzinie zacznie grać Metallica przy takim supporcie? Pewnie gdzież nad ranem…

    Nastka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    My też już z moim chłopakiem nabyliżmy bilety.
    Już nie mogę się doczekać koncertu. Na pewno będzie rewelacyjny, z takimi gwiazdami! Mam tylko nadzieję, że organizatorzy niczego nie zepsują.

    W takim razie do zobaczenia na Bemowie.
    Pozdrawiam :))

    saba20
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Czekam już od stycznia na ten koncert. Nie mogę się doczekać. To nieprawda, że czężć dziewczyn nie lubi takiej muzyki. Ja się po prostu kocha a nie lubi:)

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    Dla mnie to klasyka i sama chętnie bym się wybrała, gdyby mi wczeżniejszy wyjazd nie wypadł. Już zazdroszczę wam tego koncertu. Czekam na ohy i achy po…

    lasiczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    byłam i było bosko! wraz ze znajomymi z ap i z pracy pojechalismy busem. kilka osob, kilka godzin niesamowitego koncertu

    Tomas
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Witamy w Poli-Prof, źródle zaawansowanych rozwiązań i urządzeń do pakowania. Specjalizujemy się w dostarczaniu szerokiej gamy innowacyjnych linii pakujących i urządzeń zaprojektowanych w celu optymalizacji i usprawnienia codziennych operacji firmy.
    [usunięto_link]

    W świecie, w którym jakość opakowań i szybkość realizacji zamówień mają kluczowe znaczenie, Poli-Prof oferuje niezawodne rozwiązania, które pomogą Ci odnieść sukces. Rozumiemy, że każda firma ma unikalne potrzeby, dlatego oferujemy sprzęt spełniający ich wymagania.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Koncert Metallici"

Przewiń na górę