• Autor
    Odp.
  • monika22
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 326
    • Pasjonat

    witam kobietki:)
    mam do was małe pytanko:
    chce sie wybrac do kosmetyczki bo mam problem z trądzikiem,ale nie wiem czy kosmetyczka doradzi mi odpowiedni rodzaj zabiegu oczyszczania twarzy.i tu moje pytanie czy wiecie jakie zabiegi sa najlepsze na tego typu problemy??:)
    dziekuje za odpowiedzi:)

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    ja mam taką kobietkę w Katowicach która robi żwietne zabiegi kosmetyczne i nawet nie drogo, a co najważniejsze twarz nie jest czerwona i przemęczona po takim zabiegu. Efekty są super 🙂

    Kontakt mogę podać na pw.

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Mój kolega miał problem z trądzikiem, ale z tego co mi mówił to raczej z tym wybrał się do dermatologa a nie do kosmetyczki. Z pewnożcią lekarz, który się w tym specjalizuje jest Ci w stanie więcej pomóc niż kosmetyczka, przynajmniej mnie się tak wydaje. Ale radziłabym Ci się wybrać z tym do lekarza, bo trądzik to jednak nie taki błahy problem. Mój kolega już się z tym uporał.

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Pewnie, że możesz udać się do kosmetyczki. Ja kiedyż, jeszcze jako nastolatka, miałam raz zapalenie twarzy. Wyglądało to paskudnie i nawet bolało. Poszłam do kosmetyczki na oczyszczanie twarzy, byly to chyba 3 serie takich zabiegów no i naprawdę kosmetyczka doprowadziła moją twarz do bardzo ładnego stanu. Poza tym poleciła kosmetyki, których powinnam używać i od tamtej pory nie mam już problemu z cerą. Jeżłi jesteż z Warszawy lub okolic to gorąco Ci polecam Studio Kleopatra gdzie naprawdę pracują fantastyczne panie i znają się na rzeczy

    martinka_81
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    ja juz nie ufam kosmetyczka, ufam przede wszystkim salonowi denique

    Obcasik
    Participant
    • Tematów: 3
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    Kosmetyczka powinna Ci doradzi, o ile jest profesjonalistką. Ja niestety jeszcze nie znalazłam dobrej kosmetyczki w Katowicach. Sama stosuję sobie kuracje oczyszczające z peelingiem brzoskwiniowym HB. I skóra jest w całkiem dobrym stanie 🙂

    PaaTal_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Zgadza się,kosmetyczka powinna ci doradzić,jednak na Twoim miejscu umówiłabym się takze na wizytę do dermatologa aby stwierdził z jakim rodzajem trądziku mamy do czynienia.

    mniszkka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Kosmetyczka nie ma takich uprawnien…kosmetolog owszem.

    e-Fontanna.pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    Dlatego najlepiej zrobisz wybierając się do lekarza specjalisty- dermatologa,który powie Ci jakie kosmetyki będą dla Ciebie najlepsze i czego ewentualnie używać podczas procesu oczyszczania twarzy.

    milii
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Przede wszystkim musisz wiedzieć czy ta kosmetyczka jest profesjonalistką, bowiem nie każda kosmetyczka jest w stanie włażciwie doradzić w takiej sprawie. Osobiżcie poleciłabym Ci dermatologa, który powinien ocenić co to za trądzik i jakie są jego powody. Podłoże trądziku może być różne. Inaczej możesz wydać pieniądze i nie uzyskać zadowalającego efektu, a w skrajnym przypadku jeszcze sobie zaszkodzić. Nie napisałaż czy stosowałaż jakież kosmetyki w tym kierunku. Ja kiedyż miałam mały problem z trądzikiem, ale w moim przypadku wystarczyło stosowanie zwykłych kosmetyków na trądzik. Wtedy korzystałam z oriflame. Były OK, a i fajne promocje były na nie w katalogach oriflame. Sądzę też, że na forum ciężko będzie uzyskać włażciwą odpowiedź bowiem do takich spraw powinno się podchodzić indywidualnie dla każdego przypadku, tj. osoby (rodzaju i przyczyn trądziku).

    Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    Kosmetyczka na pewno w jakimż stopniu pomoże,doradzi zabieg czy odpowiednie kosmetyki,natomiast moim zdaniem powinnaż udać się do dermatologa który okreżli także z jakim trądzikiem się zmagasz,to bardzo istotne.

    ewwcia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Sugeruję najpierw wizytę u dermatologa, a ewentualnie później u kosmetyczki.

    e-Fontanna.pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    Minęło już trochę czasu więc jeżeli watek jest w dalszym ciągu aktualny to napisz na jakie rozwiązanie się zdecydowałaż oraz gdzie się udałaż,czy do kosmetyczki czy do dermatologa,tak nawet z czystej ciekawożci:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " kosmetyczka"

Przewiń na górę