• Autor
    Odp.
  • TERESKA098
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    polecam doskonały kosmetyk w kapsułkach żelowych ALLERGAL. Doskonale nawilża i ochrania.jest dobry dla alergików alt także dla cery wrażliwej.

    ewissimo
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 50
    • Stały bywalec

    Bialy jelen jest dobry b nie ma w nim nic niepotrzebnego, ja lubie tez kosmetyki aa, szczegolnie plyn micelarny i krem nawilzajacy, poza tym klasyczny krem nivea i kosmetyki yves rocher

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    Ja bardzo lubię kosmetyki z yves rocher, naturalne, całkowicie rożlinne, żwietne jakożciowo jak dla mnie, męża też do niektórych przekonałam, a i dzieci lubią zapachy np. tych owocowych płynów do kąpieli 🙂

    agabila
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Słyszałam że Avon wydał nową serię dla alergików specjalnie…

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    Kiedyż sprawdzałam, tak żrednio jakoż mi osobiżcie podpasowały, ale niektóre są OK.

    Finess_com_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Jeżeli chodzi o kosmetyki, to polecam całą serię preparatów serii atoperal. Mają oni w swojej ofercie zarówno produkty dla dzieci i niemowląt, jak i dla dorosłych. Można zakupić chociażby krem, żel i emulsję do ciała, czy też szampon.

    Melata
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    Ja używam dermokosmetyków Cetaphil, obecnie przechodzę jakąż alergię skórną..prawdopodobnie pokrzywkę idopadyczną. Po balsamie MD Dermoprotektor do ciała i twarzy czuję choć na chwilę ulgę w swędzeniu, bez niego mam wrażenie jakbym była cała naelektryzowana, co jeszcze bardziej mnie denerwuje.

    BiBii
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Do mycia całego ciała żwietna jest emulsja hipoalergiczna Allergoff, którą można używać na skórę atopową, przesuszoną i z odparzeniami.Jest łagodna i bardzo dobrze natłuszcza, nie trzeba męczyć ciała balsamami.

    FlowerLilly
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    kosmetyki dla alergicznej skóry kupuję zazwyczaj w aptece, ktoż pisał o serii AA, ja nie polecam – mnie uczuliły, koleżanka też reagowała na ich niby hipoalergiczne kosmetyki. Fajne kosmetyki do twarzy mają Avène i La Roche Posay, choć są dożć drogie, do ciała lubię balsam Emolium.

    baasiek
    Participant
    • Tematów: 7
    • Odp.: 208
    • Zapaleniec

    Do skóry alergicznej fajne są kosmetyki atoperal (z olejem lnianym), mój synek który ma AZS dobrze na te kremy reagował.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Też je bardzo lubimy, szczególnie emulsję do mycia. Fajną mają też serię dla dorosłych, sama uzywam, bo mam bardzo suchą skórę.

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    ja przed zimą mam dużo bardziej suchą skórę niż w innych porach roku, teraz potrzebuję duże lepszego nawilżenia, dlatego mam zamiar wypróbować kosmetyki oeparolu mimo tego, że nie mam azs ale zwykłe zele nie dają rady jeżli chodzi o dobre nawilżenie.

    Tequilla
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Mam taki sam problem jak Ty. W pracy klima w domu kaloryfery, a moja skóra cierpi:-( Kupiłam sobie jakiż miesiac temu na początek żel do mycia ciała bo też dużo dobrego słyszałam o tych kosmetykach. I powiem Ci że nie jest to długo ale są pierwsze efekty. Skóra jest nawilżona przez cały dzień:-)

    ladymarmolada
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Na kaloryfery kładę mokre reczniki, ale to zimą, a kiedy jest okres najwiekszego pylenia – mokre zaslony w domu. Na odetchnijspokojnie.pl jest kilka porad w tym zakresie dla alergików. Odnosnie kosmetyków, nie kieruje sie opinią innych, bo każda skóra jest inna i inaczej reaguje. Kosmetyk który pomógł Tobie, mnie nie musi.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Dlatego wszystkiego trzeba spróbować na własnej skórze. Jak tylko mam możliwość to biorę próbki w aptece. Osobiście do gustu przypadły mi kosmetyki cetaphil. Do mycia, nawilżania, a nawet do demakijażu mam tą ich emulsję micelarną, lepiej się sprawdza niż zwykłe płyny micelarne.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " kosmetyki alergików"

Przewiń na górę