• Autor
    Odp.
  • WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Bo ja pojawiam sie i znikam 😉
    Dobrze mi było,ale stęskniłam się za forum,więc postaram się czężciej tu bywać,cobyż miał okazję nacieszyć sie moim boskim avatarem 😉 😉
    Kurde… straciłam wątek i nie umiem sie wkręcić w dyskusję… muszę nadrobić!

    Poczucie humoru zawsze amortyzuje życiowe wstrząsy.Strach pomyslec gdzie teraz byłabym,gdybym nie miała poczucia humoru… 😯 😉

    I w zasadzie zgadzam się z Tobą Hard,każdy ma prawo do własnego zdania.Dopóki nie będzie chamstwa i prostactwa myżlę,ze jakoż sie wszyscy dogadamy 😀

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Bo ja pojawiam sie i znikam 😉
    Dobrze mi było,ale stęskniłam się za forum,więc postaram się czężciej tu bywać,cobyż miał okazję nacieszyć sie moim boskim avatarem 😉 😉
    Kurde… straciłam wątek i nie umiem sie wkręcić w dyskusję… muszę nadrobić!

    cudnie to ujęłaż, o… Tajemnicza 😉 Girl… znów się cieszę z powodu Twego anielskiego avataru 😀 nie przejmuj się, jestem dożć normalny 😉 ale nadrób zaległożci, bitte, na pewno coż powiesz jeszcze fajnego 😆

    [usunięto_link] wrote:

    Poczucie humoru zawsze amortyzuje życiowe wstrząsy.Strach pomyslec gdzie teraz byłabym,gdybym nie miała poczucia humoru… 😯 😉

    bardzo się cieszę, że czołowa Modka na odlotowych Obcasikach ma duże poczucie humoruuu… jest mi wprost boskOOO! szepcz mi więcej do uszka 😉

    [usunięto_link] wrote:

    I w zasadzie zgadzam się z Tobą Hard,każdy ma prawo do własnego zdania.Dopóki nie będzie chamstwa i prostactwa myżlę,ze jakoż sie wszyscy dogadamy 😀

    oczywiżcie, ja też nie znoszę chamstwa i prostactwa. mam nadzieję, że mnie nie skosisz w te rejony, o Boska! 🙄 całuję Twoją dłoń, Madame…

    co do Kowala, dajmy mu się może wykazać, Koleż wydaje się używać…
    zwojów mózgowych 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kowal"

Przewiń na górę