Kremy pielęgnacyjne dla niemowlaków

  • Autor
    Odp.
  • botka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Dziewczyny jakich kremów pielęgnacyjnych do pupy maluszka, ewentualnei nawet na poparzenia, stosujecie? czy kremujecie pupę podczas każdej mziany pieluszki czy czężciej?? Jakie kremy Was zawiodły i na pewno nie warto wydawać na nie pieniędzy?

    Olusia
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 385
    • Pasjonat

    Wg mnie przy każdej zmianie pieluszki powinno się smarować pupkę dzidzi kremem 🙂 jeżli nie ma odparzeń to stosować tylko profilaktycznie i lekkie kremy.

    Empatia
    Participant
    • Tematów: 9
    • Odp.: 97
    • Zapaleniec

    Ja stosuję Bepanthen, czasami SUDOCREM lub Linomag. Zanim znalazłam odpowiednie chusteczki do podcierania pupy, troszkę to trwało. Więc używałam samej wody z płatkami kosmetycznymi dla dzieci Dzidziuż kindi. Teraz albo Nivea albo Huggies. Za każdym razem wycieram dziecku pupę podczas przebierania i co 3 godz zmieniam pieluszkę, sprawdzam często czy nie zmieniać pieluszki wczeżniej, używam też pieluszek tetrowych/ wielorazowych, jak jesteżmy w domku.

    KoloroweKredki
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    my przeciw odparzeniom stosujemy zwykły linomag a jak już faktycznie pojawiają się odparzenia (bardzo rzadko) to lecimy z sudokremem 🙂

    majka84
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    a ja myje poprostu swojego malucha i daje mu pobiegac na golasa, jakis krem co najwyzej 🙂

    Ewelajna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    ja stosuję sudokrem i wietrzę pupci nie zakładam od razu pampersa

    julietta
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    ja stosuję sudokrem i wietrzę pupci nie zakładam od razu pampersa

    sudocrem jest super 🙂 teraz widzialam ze jest nawet przeceniony w biedronce 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kremy pielęgnacyjne dla niemowlaków"

Przewiń na górę