kremy wyszczuplające

  • Autor
    Odp.
  • dejanira
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Chce kupić kosmetyk, który „spali” mi troche tłuszczyku (szczególnie z brzuszka 😕 ), pozbędzie sie cellulitu, wygładzi i ujędrni skórę. Do tej pory używałam serum wyszczuplającego Eveline (ok.14 zł), ale chodź działa skutecznie przeszkadza mi jego zapach i to, że pozostawia lepką warstwę. Czy znacie jakies podobne kosmetyki, które można polecić, a nie mają tych wad co kosmetyk Eveline?

    Z góry dziękuję za rady 🙂
    Pozdraiwam!

    celebrity
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    dobrze ujedrnia mleczko soraya nie jest drogi a dziala

    dejanira
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    dzięki celebrity za odp. Możesz mi podac dokładniejszą nazwę? 😀

    farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    moja siostra używa VICHY jakiż tam na poprawienie wyglądu skóry i wyszczuplający. Nie wiem jaka jest dokładnie nazwa, ale rzeczywiżcie jej brzuszek ładnie wygląda 😉
    Tylko jest jedno ale…troche kosztuje..

    Erill
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 136
    • Zapaleniec

    Tez jestem zdania, ze sam krem nie wystarcza. Jakby istanial taki specyfik to czy ameryka nadal by byla pelna tych „wielorybow”? Wybaczcie okreslenie, ale wiekszosc wyglada tak na wlasne zyczenie.

    grazka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    skuteczne….. coż do wewnatrz, bo cellulit to nie tylko brzydki efekt, ale skótek zmian wewnetrznych i cos od zewnątrz, scrub i krem….polecam, moje gg 5827898

    muchomorek
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 495
    • Zasłużony

    nie starczyłoby zycia by wyprobowac wszytskie te kosmetyki 😆

    kasia21
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 425
    • Pasjonat

    Ja polecam plastry wyszczuplająco- antycellulitowe Loreal. Sa naprawde swietne. Cena dożć wysoka( 6 plastrów ok 50 zl), ale stosuje sie je 2-3 razy w tygodniu i naprawde działają. Warto.

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Duzo tańszy jest zel z Avonu , który rewelacyjnie sobie poradził z moim celulitem-Cellu Sculpt Anti-Cellulite. Niedosc ze pozbyłam sie tej paskudnej pomarańczowej skórki to tak fajnie wygadził skóre.Polecam

    Misia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 281
    • Zapaleniec

    ja polecam kosmetyki firmy AA, sa niedrogie, dobrej jakosci i przedewszystkim skuteczne

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Nie muszę się ywszczuplać, ale tak wypróbowałam sobie krem z Avonu i straciłam w obwodzie talii 4 cm przez niecały tydzień nieregularnego stosowania!

    talina
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    hej, mnie kusi ta reklama z forum o 40% ( [usunięto_link] ) obniżce na Ives Rocher.
    znacie tą serię Spa Energie Vegetale ?
    bo reklamy brzmią zachęcająco : [usunięto_link]

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Nie muszę się ywszczuplać, ale tak wypróbowałam sobie krem z Avonu i straciłam w obwodzie talii 4 cm przez niecały tydzień nieregularnego stosowania!

    Zielonooka no coż Ty????? Żartujesz chyba!!!! WOW!!!! 4 cm to sporo – w tydzien stracic od kremu??? Az sie wierzyc nie chce. A stosowalas do tego jakas dietke?

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    nigdy nie stosowałam żadnej diety:)

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    nie starczyłoby zycia by wyprobowac wszytskie te kosmetyki 😆

    tez tak sie czuje gdy pomysle ze mialabym je porownac…a najgorsze jest to ze nie mam wyuczonej systematycznosci jesli chodzi o kremy 😳 ale jestem gotowa na wszystko zeby tylko zrobic cos z moimi nogami do wakacji… znalazlam tu na forum jakies cwioczenia dziewczyny polecaly…. dobre sa??

    [usunięto_link]

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " kremy wyszczuplające"

Przewiń na górę