• Autor
    Odp.
  • Adusia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    Ja ostatnio uzywalam seri evelinie 3d -bardzo dobra polecam

    mala mi
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 97
    • Zapaleniec

    Wydaje mi się, że samo smarowanie się balsamami nic nie da, ale przy diecie i wysiłku fizycznym, kremy na pewno pomagają, żeby ta skóra nie stała się zwiotczała. W końcu te balsamy mają różne składniki mające wpływ na tłuszczyk.

    Adusia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    ananeczka wiesz co ja tez nie wierze,ze wyszczupli o cm,ale ujedrni i zniweluje choc w pewnym stopniu celulit.
    Tak jak kolezanka mowi, w polaczeniu z dieta i wysilkiem fizycznym moze faktycznie cos ubyc cm.

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    ja tak samo do tego podchodze nie licze na ubytek centymetrow pot ych kremach, ale czekam na efekt ujedrniajacy i pod tym wzgledemn oceniam skutecznosc tych kremow 🙂 taki krem + suplement diety od srodka i cwiczenia daje na pewno widoczny efekt!

    Adusia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    dokladnie 😉

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    Adusia a ty jakiegos kremiku uzywasz?? moze masz cos fajnego do polecenia

    mala mi
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 97
    • Zapaleniec

    Ja ostatnio bardzo intensywnie zastanawiam się nad zabiegiem antycellulitowym C-Mint Slim. Sporo o nim czytałam i wydaje się być fajny. Ostatnio łykam jakież proszki na cellulit i smaruję się balsamami i mam wrażenie, że to wszystko zrobiło się takie rozlazłe, jakby ten tłuszcz się tam rozbijał. Może to jest włażnie dobry moment na zabieg.

    Jadore
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    Nie oszukujmy sie , zaden cudowny kremik nie spali tluszczyku gdy nie bedziemy przestrzegaly diety i nie bedziemy sie ruszac.Nawet zele , ktore zawieraja w swoim skladzie L-Karnityne zadzialaja gdy po jej uzyciu ( wewnetrznym badz zewnetrznym ) oddamy sie intensywnemu wysilkowi.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " kremy wyszczuplające"

Przewiń na górę