Krępujący proglem

  • Autor
    Odp.
  • kasiatrendi
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Mam poważny proglem.
    Jakież dwa dni po ogoleniu włosów łonowych pojawia się wysypka
    co robić??. (dobrze że ciupciamy się po ciemku) 🙁 🙁

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    Jeżli zrobiłaż to pierwszy raz to jest to że tak powiem „normalne” ja polecam posmarowanie Niveą.. A gdy skóra się przyzwyczai to już tego nie będzie 🙂

    A dlaczego dobrze że „ciupciacie” się po ciemku?
    Powinien to zrozumieć 🙂 a to napewno nie jest zaraźliwe heh 🙂

    Black
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 71
    • Stały bywalec

    U mnie niestety ciągle problem powraca… Pomaga wspomniany krem Nivea lub golenie „z włosem”. Co prawda nie jest to wtedy takie dokładne, ale przynajmniej nie ma problemu z krostami 😉

    kasiatrendi
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    ciupciacie” się po ciemku?
    no ciupiciomy sie po ciemku 🙂

    a jak sobie wyobrazacie 🙂 w dzien sie wstydze, gdyz mam 1 piers mniejssza od drugiej … 🙁 tak samio sprawa wyglada z posladkiem…

    a zeby bylo malo to jak mam robic mu loda na widoku … on jest taki …blee i jak ze mnie wychodzi jest taki obslizgly i zylasty,

    a wogule to lubie w nocy.zmysly dzialajo

    a z golenieniem zastanawiam sie nad laserowo depilacja

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Po goleniu sprobuj odkazic to miejsce np. spirytusem salicylowym a potem wklep krem Nivea /ten w niebieskim pudeleczku/. Powinno byc ok 🙂

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    a zeby bylo malo to jak mam robic mu loda na widoku … on jest taki …blee i jak ze mnie wychodzi jest taki obslizgly i zylasty,

    to przecież jest łazienka.. a w niej woda..

    maljoanna
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 300
    • Pasjonat

    Ja po depilacji uzywam Sudocrem,albo zwyczajnego pudru dla niemowląt i jest wszystko ok! Polecam

    Meg77
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    no ciupiciomy sie po ciemku 🙂

    a zeby bylo malo to jak mam robic mu loda na widoku … on jest taki …blee i jak ze mnie wychodzi jest taki obslizgly i zylasty,

    a wogule to lubie w nocy.zmysly dzialajo

    sorki … ale w dzień nie można ❓ 😯 😯
    zmysły działają tak samo, a chyba nawet bardziej 🙄 🙄
    a poza tym „on jest taki …blee” eechch dziwne …. 😯 🙄

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    u mnie nigdy skóra sie nie przyzwyczaiła do maszynki, kremów…ciagle krostki…ale używam depialtora…początki były bolesneee…ale teraz jest ok…mam spokój na kilka tygodni…podrażnienia hmmm jeden dzien po deilacji 😀
    i nie ciupciamy się jedynie po ciemku..a w sumie to nawet nie lubie całkowitej ciemnożci, wiec nigdy nie jest całkiem ciemno 😀

    waniliowysen
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    co do spirytusu ktyos tam pisal,to nie polecam;p bedziesz miala obrzek jak ja pierdziele;p tez kiedys mialam ten problem,jakos mi sam minał staraj się uzywac pianek ,a nie mydel i nie smaruj sie balsamem bezposrednio po goleniu, bielizna tez robi Swoje , polecam bawelne;p i absolutnie nie bokserki ,ktore jeszcze przylegaja i obcieraja;p

    Polly
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Mnie się po maszynce robiły krostki, a po depilatorze włoski wrastają 😡 Sama już nie wiem, co robić, chyba się wybiorę do kosmetyczki, bo koleżanka była na ciepłym wosku i sobie chwali.

    Stephanie
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Polecam gorący wosk – jest żwietny, o ile ktos nie ma zbyt delikatnej skóry. Maszynka jest ok, ale trzeba sie liczyć na początku z podrażnieniem i krostkami, a potem z szybko odrastającymi włoskami 🙄

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    NIe golić, problem sam zniknie 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Krępujący proglem"

Przewiń na górę