• Autor
    Odp.
  • tutka13
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 48
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    @Józia wrote:

    Higiena tego miejsca(a z resztą, którego jest?) nie jest zbytnio skomplikowana, a co za tym idzie – panuje nad nią W PEłNI.

    ojj strasznie panujesz, a tu krosty a tu grzyb, ciekawe kiedy nas poinformujesz ze wychodowałaż sobie nowy rodzaj pleżni – specjalnie no bo w końcu dbasz o siebie hmm ale chyba wirtualnie ;))

    Grzybica nie występuje tylko u tych co nie dbają o higienę intymną lub się zarazili nią. Ja miałam grzybicę przez antybiotyk. Lekarka zapomniała wspomnąć o tabletkach z bakteriami, które się traci przez antybiotyk. I to nie było przez nie dbałożć o higienę. Józiu idź najpierw do lekarza rodzinnego, opisz mu sytuację, on zadecyduje czy skierować cię do ginekologa czy też do dermatologa ( bo mówisz, że masz tą krostę pod skórą ). I nawet nie szukaj informacji w internecie.
    Może się to skończyć tragicznie.

    Jestem niemile zaskoczona waszymi reakcjami na post Józi. To forum jest chyba po to, aby doradzać i czytać o problemach innych dziewczyn. Prawda?

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    Tutka13 ostatnio jakby się ktoż nie wypowiadał to i tak jest źle.
    Co do tych krost… może pomoc wyciąg z aloesa 🙂

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Jestem niemile zaskoczona waszymi reakcjami na post Józi. To forum jest chyba po to, aby doradzać i czytać o problemach innych dziewczyn. Prawda?

    Tutka13, muszę to wyrazić, choćby nie wiem co! Jestem bardzo zbudowany Twoją niezwykle dojrzałą postawą na tym forum. W ciągu tych kilku zaledwie dni odkąd się tu pojawiłaż “ czytam Twoje posty z wielką przyjemnożcią. Wypowiedzi w nich zawarte są rzeczowe, twórcze, lecz i sympatyczne. Za każdym razem odnajduję w nich dużo merytorycznej informacji albo też inspiracji do własnych analiz i przemyżleń. W sytuacji, gdy płoną tu, co rusz to nowe, częste kłótnie, bezpardonowe, personalne zaczepki, a nawet obelgi poniżej pasa, agresywna nienawiżć słowna bez najmniejszego wniknięcia w dany problem “ Ty jesteż tu (pozwól, że tak to drastycznie ujmę) “ Aniołem Nadziei!

    Nie pisałbym o tym, gdybyż była ˜po dwudziestce. Bo takich naprawdę fajnych ludzi jest tu o wiele więcej. Ale skoro masz dopiero 16 lat, wzbudza to mój zwielokrotniony szacunek i uznanie! Nie zrażaj się. Dalej ucz nas “ postarzałą, a może zgnużniałą nieco młodzież “ kultury współżycia, dyskusji i satysfakcji z kontaktów osobowych. Oczywiżcie nie chodzi mi jedynie o komplementowanie Ciebie, ale by ci zagorzali dyskutanci, którzy ˜obrożli trochę w piórka “ zawstydzili się i ˜wyremontowali swoje postawy. Nawet sam się trochę zawstydziłem, hehe. Na razie brawo Młoda i trzymaj się! Przychodź jak najczężciej, Tutka!

    Co do ˜kwestii o krostach u kobiet, rzecz jasna jako facet nie będę się w ogóle wysmętniał. Poprę po prostu zdanie Tutki, bo jest wystarczająco mądrze wypowiedziane. Ponieważ jednak jestem bardzo blisko mojej Ukochanej Kobiety, wiem, że ona w takich wypadkach “ pewien czas obserwuje i coż stosuje. Jeżli pojawia się w niej choćby maleńki niepokój konsultuje się z różnymi lekarzami “ w tym jak najbardziej z ginekologiem. Jest na szczężcie ogólnie zdrowa, więc z tych konsultacji korzysta raczej sporadycznie. Ale warto dbać o własne zdrowie. Dla siebie samego, lecz i dla innych, których kochamy!

    tutka13
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 48
    • Bywalec

    hard-man dziękuję ci bardzo za te miłe słowa 🙂
    Dożć rzadko się udzielam na forum, bo po prostu nie mam czasu. Zaglądam tu codziennie i jak widzę jakiż ciekawy temat – piszę.
    A co do mojej postawy wobec tych nie miłych reakcji dziewczyn… Napisałam tak, jak uważałam. Nie chciałam ich w jakikolwiek sposób urazić.

    iwyl
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 120
    • Zapaleniec

    Józia spróbuj mażci ichtiolowej, posmaruj i zaklej wacikiem na noc, powinno pomóc. Co do którejż przedmówczyni – zgadzam się z „diagnozą”, takie zmiany robią się wskutek przeziębienia lub osłabienia organizmu.
    To samo co do grzybicy – można ją posiążć wskutek przyjmowania antybiotyków.
    Szokuje mnie poziom wiedzy na ten temat i odzew na postawiony problem.

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    a co do pytania to może po depilacji wrastają ci włoski…

    Otóż to. byłam już z tym u kosmetyczki.

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    i co powiedziała kosmetyczka? ja podobnie jak ananeczka proponuje p****żć się do lekarza może zrobi badania pod kątem opryszczki czy ewentualnej grzybicy itd

    tutka13
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 48
    • Bywalec

    Grzybica odpada, nie wyglądało by to tak przy grzybicy.

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    masz rację, w takim razie tym bardziej konieczna jest wizyta u lekarza nawet internisty (wiem doskonale ile czeka się na wizytę u dermatologa czy gina) nie chcę krakać ta opryszczką ale zawsze warto sprawdzić tym bardziej że można się dożć łatwo zarazić 😕

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    hosstessa: po pierwsze, zobacz datę tego tematu. trochę czasu już minęło a ty mi teaz radzisz?
    po drugie: nie wiem czy przeczytałaż mój ostatni post, jeżli nie to przeczytaj go i z tamtąd dowiesz się co to jest, czy już mam to za sobą, czy to grzybica i czy jest mi potrezbna wizyta u internisty.

    cheethka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    pewnie to włosek Ci wrósł, ale ja radziłabym iżć do ginekologa zwłaszcza jeżli to się powtarza, ponieważ może być to jakaż choroba weneryczna

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    pewnie to włosek Ci wrósł, ale ja radziłabym iżć do ginekologa zwłaszcza jeżli to się powtarza, ponieważ może być to jakaż choroba weneryczna

    a ja się zastanawiam czy twoja przypadłożć to choroba umysłowa, czy braki z pierwszych klas podstawówki.

    G***** się powtarza, że tak powiem 😆

    NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    wole być jak to tam było mała głupią dziewczynką, niż dziewczynką która nie wie kto to jest ginekolog( no bo po co iżć do lekarza jak mozna napisac na forum?? niech kazdy wie co masz w majtach!!! ) i wyskakuje z jakimiż gulałkami ( o chu… ee znaczy co to w ogóle znaczy?? z jakiego to dialektu powstało?) i majaca grzyba, krosty i biednego nieżwiadomego faceta który ją po tym grzybie liże. ( no bo przecież go nie widać, to po co go informować??)
    coraz wiecej ludzi bedzie sie ciebie czepiać, jak chcesz pisać pamietnik to jest tyle portali na ktorych sie zaklada blogi, wiesz wpisz sobie – problemy waginalne czy personalne nie wiem- sama wybierz Twoja sprawa.

    Kobieto, dobrze sie czujesz??? 😕 co za masakra, wcale nie dziwie sie Jozi, ze sie denerwuje, co to za teksty, niby madrosci, co Cie to obchodzi, ma problem to sie radzi, dzial to KOBIETA I ZDROWIE a ten temat tyczy sie i kobiety i zdrowia. Jak masz szydzic to sie nie wypowiadaj. A grzybica wcale nie wynika z braku higieny niedoedukowana kobieto, Ciebie tez predzej czy pozniej dopadnie, moze nawet nie wiesz ze ja masz? 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Krosta w kroczu"

Przewiń na górę