• Autor
    Odp.
  • Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Od czasu do czasu na samym załamaniu krocza i nogi pojawiają mi się krosty. Pojedynczo. Znajduje się ona pod skórą… taka jakby gulałka. Teraz mam tą krostkę już z 1,5 tyg czasem się zwiększa czasem zmniejsza. Jak ucisnę, boli. Nie wiem od czego to się robi. Wiecie o co tu chodzi?

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Moze włosy Ci wrastają? Albo po prostu czasem od obtarc robia sie takie krosty

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    jak nie grzyb, to krosta…ty to masz zycie 😆

    krlnk
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 269
    • Zapaleniec

    heheh jeszcze pare lat i pajęczyna dołączy 😛

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Co w tym żmiesznego? Nie jestem zaniedbana, tej krosty nie widac (o ile można ją tak nazwać) tylko czuć taką kuleczkę pod skórą.

    Czemu krlnk piszesz takie rzeczy?

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    nie jestes zaniedbana?

    coz…zadbane kobiety nie hoduja sobie „krost w kroczu”.

    idz do gina i daruj nam opisy dolegliwosci swojego krocza.

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Higiena tego miejsca(a z resztą, którego jest?) nie jest zbytnio skomplikowana, a co za tym idzie – panuje nad nią W PEłNI.
    Czytałam gdzież, że kobiety miewają takie rzeczy, ale nie pamiętam dokładnie co to było i od czego…

    daruj nam opisy dolegliwosci swojego krocza

    Lubisz to czytac. Gdybyż nie lubiła to nie wchodziłabyż w ten temat. Lubisz czytać komentować, więc nie p****…l żebym sobie darowała. Po to jest to forum i będę wypisywała tu dolegliwożci jakie tylko przyjdą mi na myżl.
    A ty zamknij ryja zrzędo.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    joziu…opanuj sie troche. krosty, grzyby, sloma w butach…

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    twoj znak szczególny to wymigiwanie się od odpowiedzi, które stawiają cię pod żcianą i nie wiesz co odpowiedzieć. W związku z czym atakujesz. Słoma w butach mi nie grozi w życiu, natomiast na forum mam wyje…ne i pisałabym tu nawet o pajęczynie i zielonych robakach w moim kroczu gdyby tylko takowe tam się znalazły.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Józiu,ale skoro nie traktujesz tego forum powaznie to czemu tak sie ciskasz i tłumaczysz,za każdym razem,kiedy ktos negatywnie odpowie na Twój post…? 😕 I proszę Cię,przestań używać takiego kolokwialnego języka,bo kobiecie nie przystoi 😉

    krlnk
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 269
    • Zapaleniec

    @Józia wrote:

    Higiena tego miejsca(a z resztą, którego jest?) nie jest zbytnio skomplikowana, a co za tym idzie – panuje nad nią W PEłNI.

    ojj strasznie panujesz, a tu krosty a tu grzyb, ciekawe kiedy nas poinformujesz ze wychodowałaż sobie nowy rodzaj pleżni – specjalnie no bo w końcu dbasz o siebie hmm ale chyba wirtualnie ;))

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Czy grzybica zawsze żwiadczy o braku higieny? Otóż nie. Przynajmniej w moim przypadku, bo już wyjażniła się sprawa pochodzenia choroby, której posiadałam. Czy krosty też żwiadczą o braku higieny? Nawet nie wiesz, co to za krosta, a mówisz skąd pochodzi. Jej w ogole nie widać, nie wiem nawet, czy to krosta, to po prostu gulałka znajdująca się pod skórą. Może to jakiż guz? Pieprzysz.

    Wirtualnie dbam o siebie? Jesteż jeb..ta do kwadratu.

    Krlnk jesteż kolejną żałosną postacią na tym forum, która przypieprza się do osób, do których przypieprzają się też silniejsze osobowożci licząc, że dzięki temu sięim przypodoba. A tak na prawde jesteż małą głupią dziewczynką, nie mającą swojego zdania ani swoich racji. Więc lepiej zamilcz.

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    ALbo nie – po prostu stul pysk :]

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    😯 coz za slownictwo…

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    I taka osoba żmiała się wypowiadać na temat dobrego wychowania… totalny obciach!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Krosta w kroczu"

Przewiń na górę