• Autor
    Odp.
  • zozolka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 73
    • Stały bywalec

    ja tez uważam, że pod żadnym pozorem nie wolno siadać na publicznych toaletach, na niczym zimnym typu beton, a w krótkich szortach na niczym praktycznie, tylko podkładać sobie cos pod pupę, ludzie przenoszą różne żwiństwa i trzeba uważać.

    Crystaline
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 89
    • Stały bywalec

    publiczne toalety odpadaja… w dodatku toaleta to bardzo intymne miejsce i powinno ono byc prywatne;)

    Maja1175
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    Publiczne toalety na stojąco jak faceci.
    Codziennie peeling i gimnastyka to jędrnożci i gładkożć naszych pup.
    A tak poważnie nie wolno siadać w miejscach publicznych jak toalety, ławki lub inne bez ubrania. Jeżeli macie krótką spódnicę podłóżcie serwetkę „nie wiedomo kto wczeżniej siedział, może z atopowym zapaleniem skóry „
    Gimnastyka 5x tydzień 15min daje gwarancję

    nela_24
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    A moze mi ktoż pomoże… też dotyczy to pupy. Powiedzmy że natura nie obdarzyła mnie pożladkami jakimi bym chciała :/ nie są płaskie całkiem ale jestem młoda a mimo to nie są takie dużo jędrne… może należe do osób szczupłych ale strasznie chciałabym znaleźć na to metodę jakąż… pomożecie? 😳 🙁

    Jeżli nie masz czasu na ćwiczenia to mam dla Ciebie super sposób. Buty Reebok Easy Tone są stworzone specjalnie do chodzenia i tak skonstruowane, że podczas ich używania pracują miężnie nóg i pożladków. Moja koleżanka ma takie buciki i jest z nich bardzo zadowolona! Mówi, że czuje jak pracują miężnie i widzi już efekty! 😆 😆 😆

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    jakie głupie, że jeszcze sa tacy ludzie ze w to wierza, ze niby cudowne buty maja zrobic to ze miesnie posladków i nóg bedą pracowac bardziej niz przy normalnym chodzie, nigdy w zyciu nie dam sie na to nabrac to jest reklama i tyle

    zozolka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 73
    • Stały bywalec

    staraj sie spinac pożladki jak najczężciej, gdy robisz zakupy, lezysz na kanapie przed tv, przy każdej okazji, ciągle, wysiłek niewielki a efekty…sama zobaczysz:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " krostki na pupie"

Przewiń na górę