• Autor
    Odp.
  • lateksowa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 184
    • Zapaleniec

    Patrzcie co znalazłam: [usunięto_link] . Czyż o nie jest słodki :)? Mimo, ze plecie bzdury jak dla mnie 😛 jest przeuroczy. Ale muszę się do niego przyzwyczaić aby mnie przekonał do czegokolwiek.

    carboczar
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 78
    • Stały bywalec

    Dobre,ubawiłem się.Trochę radochy z rana się przydało.

    lateksowa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 184
    • Zapaleniec

    A czemu tylko z rana ;]? Mnie ten Krulikot dostarcza od wczoraj zabawy do tej pory. Już nawet tekst w biurze się ułożył na jego temat ;]

    carboczar
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 78
    • Stały bywalec

    Więc napisz,ubawię się też chętnie po popołudni.

    Kamczatka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    ale o co w tym niby chodzi ? bo nie za bardzo zaczaiłam 😳 jestem chyba jakaż ciemna 🙄

    lateksowa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 184
    • Zapaleniec

    Ale co tu do kumania ;]? Stwórz własnego Krulikota dodając mu co tam sama chcesz i niech żmiga ;]. Postępuj według wskazówek na stronie a gwarantuje, że będzie dobrze ;].

    ciccilla
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    Dostalam od kolezanki zaproszenie na fb, zeby dolaczyc do krulikota. Nawet weszlam na te strone, pobawilam sie w tworzenie filmiku, ale zrezygnowalam z dodania zdjecia wiec nie wiem co sie dzieje pozniej? Mozna to wyslac, zapisuje sie na stronie czy jak?

    lateksowa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 184
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Dostalam od kolezanki zaproszenie na fb, zeby dolaczyc do krulikota. Nawet weszlam na te strone, pobawilam sie w tworzenie filmiku, ale zrezygnowalam z dodania zdjecia wiec nie wiem co sie dzieje pozniej? Mozna to wyslac, zapisuje sie na stronie czy jak?

    Skarbie ;]. Wszystko jest w informacjach ;]. Instrukcja do Krulikota jest naprawdę prosta. Wszystko możesz wysłać i zapisać itd. Przyciżnij trochę 🙂

    cytrynka86
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 46
    • Stały bywalec

    dobre 😀 i zamiast teraz pracować, to pracuję nad krulikotem 🙂

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    Ale fajniutki! Też chcę mieć swojego. Dziewczyny a gdzie on na Fb?

    lateksowa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 184
    • Zapaleniec

    Jak to gdzie ;] A tu: [usunięto_link] Proszę Cię bardzo. Co dostanę w zamian? Najlepiej jakież nowe szpilki bo już mi brakuje w szafce nowożci :P.

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    Oj szpilki – krowę na farmę mogę Ci przesłać. 🙂

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Fajny jest , może jeżli juz rządzi na FB jak piszecie ,dodadzą go do farmy 😉
    w sumie brakuje takiego słodziaka.I jakos tak sie żwiątecznie z nim zrobiło,nie sądzicie ?

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    świątecznie to mam w domu od paru dni. Na farmie to bardziej opłacalna byłaby hodowla norek. 😉 A wczoraj pokazałam mojemu bratu tę stronkę i od razu podłapał (stary koń a czasem jak dzieciak). I wiecie co mężczyźni to jakoż mało pomysłowi są bo same zobaczcie jak zmażcił sprawę:
    [usunięto_link]

    mala mi
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 97
    • Zapaleniec

    Hehe .. skądż to znam 🙂 u mnie jest to samo.. faceci jednak to jedno plemie – nie da się ukryć ) Mój facet zrobił się strasznie wspaniałomyżlny .. zamiast żwiatecznego króliczka dostałam coż takiego 😉 [usunięto_link]
    wieczór bez chłopa.. już przymykam oko na to że chodzi tylko o jego wyjżcie 😛 zakamuflowana niby taka inteligentna informacja:) i jakże on kochany hehehe… no ale wieczór bez facetów to brzmi niezle – kto się pisze na małą kawkie u mnie ;P Chłopy niech wybywają 😛

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Krulikot"

Przewiń na górę