• Autor
    Odp.
  • ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Pomysł na krulikota jest super, faceci sa szczęsliwi- ale teraz mozna byłoby równie dobrze wymyżlec cos dla nas- kobiet.Ale tak odwrotnie,zebysmy mogły tez spokojnie wychodzic z kumpelkami na ploteczki…
    co Wy na to ?

    mala mi
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 97
    • Zapaleniec

    Krulikot mówiący damskim głosem ? I co byż wysłała swojemu ? Ja swojemu to tak: ” eJ STARY, przysłała mnie Twoja Pani. Powiedziała że mi ogon urwie jak jej nie dasz swojej karty kredytowej 😛 bo sobie na zakupy chciała isc czy coż w tym stylu. Albo najlepiej to daj jej swoje WSZYSTKIE karty kredytowe 😛 ” hehehe 🙂

    lateksowa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 184
    • Zapaleniec

    O włażnie. Chciałam zaproponować to na co wpadła Mała mi. Może zróbmy własne Krulikoty i wrzucajmy je tutaj, do oceny. Te najfajniejsze z ładnie dobranymi animacjami może coż dostaną. Pozostaje nam jedynie pozyskać sponsorów naszego konkursu ;].

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    Pomysł dobry, tylko że te zwierzaki mówią i myżlą jak faceci. A wiadomo, że babki rulez. Ale dobra, pokażę klasę jak powinien wyglądać taki królik skierowany do zdenerwowanej dziewczyny.

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Wiecie co, a ja mysle ze tek zwierzak jednak przypadł bardziej do gustu dziewczynom ,a nie facetom.
    Oni nadal jednak wpatrzeni sa w TV i w mecze.

    ciccilla
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    Tez sie troche pobawilam i stworzylam cos takiego: [usunięto_link] . Nad tekstem musze posiedziec, bo chce zeby to bylo cos oryginalnego. A pozniej sie zastanowie nad konkursem.

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Tez sie troche pobawilam i stworzylam cos takiego: [usunięto_link] . Nad tekstem musze posiedziec, bo chce zeby to bylo cos oryginalnego. A pozniej sie zastanowie nad konkursem.

    Mnie sie podba- ale jestem ciekawa tego na co tak naprawe jest stac naszych Panów- którzy to własnie sami wymyslaja wymówki na temat tego co powiedziec zeby pojsc na mecz.

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    Wiecie co a mnie się spodobał taki negocjator:
    [usunięto_link] i o ile przeważnie jestem przeciwna wszystkiemu (choćby tak dla zasady), to ten tekst do mnie… hm? przemawia i rozbawia. Więc chyba nie są tacy znów źli w tych swoich podchodach.

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Masz racje , ten tekst jest fajny.Ale musze Tobie powiedziec ze duzo tutaj zależy od innowacyjnożci naszych facetów i od ich poczucia humoru.
    I oczywiscie od tego jak bardzo chca wyjżc na ów mecz 😉

    clara000
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    😀 mi się podoba bardzo . Szkoda, że nie można takiego wysłać do naszych Panów. Wolałbym,żeby mój wyszedł z domu z kolegami, a nie wysłuchiwać w domu podczas meczu różnych( chyba wiecie co wykrzykują).

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Krulikot"

Przewiń na górę