Krwawienie…a teraz brak okresu ;/

  • Autor
    Odp.
  • bejbi21
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Witam! Mam problem…do tej pory okres miałąm w miare regularnie (przesuniecie było 1 lub 2 dniowe)….tym razem dokąłdnie pomiędzy jednym a drugim okresem zaczęłam krwawić. Trwało to 5 dni i było dosyć obfite (krew była rzadka, nie taka jak podczas okresu). A teraz okres powinnam dostac 7 dni temu, a ciągle nie mam;/ Co mi jest? Jak sądzicie? Bardzo się martwię…czy to możliwe, ze przez nerwy nie dostaje okresu?

    asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    może tamto to było krwawienie okołoowulacyjne? a możesz podejrzewać np. ciążę? podróżowałaż, przymowałaż jakież leki? odżywiasz się dobrze?

    bejbi21
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    też tak myżlałam, że to było okołoowulacyjne ale sama już nie wiem. Ciązy nie mogę wykluczyć, ale szczerze to mam nadzieje, że nie jestem. Zawsze sie zabezpieczamy i nigdy nie zdażyła nam się zadna wpadka (pęknięcie, czy zsuniecie prezzerwatywy). Odzywiam się dobrze (tak myżle 😀 ). A może okres mi się spóźnia przez to krwaiwienie? Nie wiem co mam o tym myżleć, jestem przerażona i bardzo się stresuję tym, a nie mam narazie możliwożci pójżcia do lekarza…

    asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    stres nigdy sprzymierzeńcem w takich sprawach nie był i nie bedzie, więc powinnaż starać się trochę uspokoić. jeżeli gumka nie pekła i wszystko było ok, to ciąża raczej wykluczona. może weź sobie relaksujacą, gorącą kąpiel i spokojnie czekaj na okres. chyba, że tamto to był okres? 😯 trochę dziwne by to było…

    ps. a brzuch Cię boli jak na okres?

    bejbi21
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Już sama nie wiem czy jak na okres, czy nie 😀 w pewnych momentach zaczyna włażnie boleć i już myżle, ze dosatne..a tu nic 😀 ale pojawiają mi się krostki na twarzy jak zawsze przed okresem, więc może dostanę..tyle że póżniej 🙂 (mam nadzieje)….A przez chwile to sama też myżlałam, ze tamto to był okres, ale nie wiem…jakos tak dziwnie by to było 😀

    bejbi21
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    U mnie się już wszystko wyjażniło 😀 Kiedy miałam okres to byłam na wakacjach…i po powrocie…to krwawienie…to był kolejny okres…po prostu tak bardzo mi sie przesunął (zmiana klimatu, stres zwiazany z wyjazdem itd.)…ale teraz dostałam już kolejny…już normalnie tak jak zazwyczaj..po 24 dniach… 😀
    starrs2 a może masz po prostu tak jak ja… 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Krwawienie…a teraz brak okresu ;/"

Przewiń na górę