• Autor
    Odp.
  • pannaswieczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 491
    • Pasjonat

    :D. Tak tez mawiaja, rzeczywiscie ;). Pozostanmy wiec przy tej wersji 😉

    Tusiak
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    Możesz się żmiać, ale ja naprawdę wierzę, że te wszystkie akcje (Cała Polska czyta dzieciom, Targi książki dla dzieci, itd.) w końcu przyniosą rezultaty i czytanie dzieciom będzie w dobrym tonie, a jak już się dzieci rozczytają, to kiedy dorosną nadal będą to robiły, prawda? Pewnie trochę to potrwa, ale w końcu musi przynieżć efekty.

    pannaswieczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 491
    • Pasjonat

    Wiesz, ja tez bym chciala, by tak bylo. Podobno kluczem do powodzenia jest wizualizacja… Zatem wizualizujmy 🙂

    Tusiak
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    To nie pisz „Wiesz, ja tez bym chciala, by tak bylo.” tylko że też wierzysz, że tak będzie. Połączymy nasze pozytywne energie w szczytnym celu :). Kupujmy książki dzieciom i im czytajmy!

    pannaswieczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 491
    • Pasjonat

    Dobrze- zatem : wierzę,że tak będzie. Łączmy pozytywne energie i wizualizujmy lepszą przyszłożć 😉

    Tusiak
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    Ja już widzę to żwiatło w oknach milionów domów, przy którym rodzice czytają dzieciom książki przed snem. Teraz tylko się skupić, poczekać 20 lat i w kolejnych badaniach wyjdzie, że 80% Polaków czyta książki :D.

    pannaswieczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 491
    • Pasjonat

    Tylko się naprawdę musimy mocno skupić. Gorzej- jak nie wyjdzie 😈

    Tusiak
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    To może poza skupianiem się, wróćmy do polecania książek. Ja włażnie po raz kolejny jestem pod wrażeniem wygrzebanej z półki książeczki „Paddington za granicą” :).

    pannaswieczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 491
    • Pasjonat

    No a ja jestem fanką Goscinnego i teraz tez Talko. Talko przeczytałam „Pitu i Kudłata dają radę”, natomiast Gożcinnego polecam cala seri 😛 ę przygód o Mikołajku

    raulq7
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    Co sądzicie o tej książce jako o prezencie dla 10 letniego siostrzeńca ?
    [usunięto_link]

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    Ah gdzież ten stary dobry Kleks 🙂 teraz jak czasem przeglądam te książeczki dla dzieci to się sama zastanawiam o co chodzi 🙂

    kamilka85
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Teraz jest jakiż szał na tą książkę. Jest fajna owszem, natomiast ja sama uważam, że czegoż im brakuje 🙁 Z książeczek dla najmłodszych podobają mi się te, które uczą dziecka kolorów, zwierzątek, odgłosów. Pan Kleks jest natomiast niezapomniany i nie do przebicia 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Książeczki dla najmłodszych"

Przewiń na górę