kto w końcu zawinił pod Smoleńskiem?

  • Autor
    Odp.
  • Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    mijają już 3 lata, a my w dalszym ciągu nie wiemy, czy był jakiż winny za tę katastrofę…
    znaczy – boję się wspomnieć, by nie zaszkodzić ruskim, hehe 😆 – tam w pobliżu Katynia.

    (tak powiedziałem, żeby się nie narazić Tuskowi… 😀 )

    pomińmy dowody, które i tak utną i przeinaczą 'poprawne rządom media’ 🙄

    powiedzmy inaczej: a gdyby tak putin spadł pod BiałymStokiem, albo AngelaMerkelowa 😀
    tuż pod Wrockiem… dajmy na to dla uciechy, by bardziej było kolorowo – jako homo-niewiadomo 8)

    albo ten Murzyn, co taki niby postępowy, że jeży się na Syryjską dostępnożć do ropy – Obama? :(( taki niby pełen wolnożci i niezmiernie amerykański… 😥

    albo ten bezideowy oland-palant… :- czy też by dotąd nie wiedziano, kto pierddolnął i się teraz cieszy? 😯

    już nie będę ruszał Szacownej, ale bardzo bezowocnej Królowej Pewnego Nieistniejącego W Gruncie Rzeczy Cesarstwa – Ela, daj spokój 😛

    czy też by tak mataczono w dochodzeniu, dostępie do dowodów (np. wraku samolotu), w powoływaniu ekspertów z całego żwiata? wreszcie w publikacji fachowców, a nie służalczych systemowi (niektórzy to nazywają Salonowi) pożytecznych idiotów… pól-idiotów, a nawet ćwierć-idiotów? podobno są i 1/8 idiotów… to już naprawdę kabaret -!

    sądzę, że nie uda się okreżlić, kto jest winny, ale należy zachować przynajmniej godnożć:
    kopać w jaja bestii, żeby się nie rozsierdziła bardziej 👿

    w końcu mamy swoją niepodległożć, wolnożć, a przede wszystkim godnożć, nie?!!!
    POlska to tak mało!!!?

    ps. od Tuska już niczego nie chcę. chcę tylko, żeby się wreszcie odpieprzył od Polski! :ok:

    furttook
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    nikt się tego nie dowie..

    Bereniczka88
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    A może nie ma co szukać winnych? w końcu wypadki, nawet tak okropne raz na jakiż czas po prostu się zdarzają. Takie jest moje zdanie.

    texasin
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    na ten temat to można aż do skończenia żwiata rozmawiać 😀

    lalkabbarbbie
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Brak slow, ile mozna…. Ten caly to tylko reklama dla PISu..

    ddoniczkowa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Zgadzam sie….

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    a jakby się Tusk rozbił to czyja by była reklama? 😆

    AdelajdaK
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja pierdziele i znowu ten caly smolensk………

    EdytkaGi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Jak widac….

    OrwatGosia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    hwhehehhehe

    lubuszanka87
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Moim zdaniem to raczej antyreklama PiSu ten cały cyrk, który robi Macierewicz. Przecież logicznie myżlący ludzie nie uwierzą tym ciągle zmieniającym się teorią. Po za tym tylko stale starają się dzielić społeczeństwo poprzez różne oskarżenia w konkretne osoby czy też w nieokreżlone żrodowiska.

    Margerita80
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    Ja tak się zastanawiam kiedy to wszystko już się skończy – te ciągłe oskarżenia, podział społeczeństwa na tych którzy kłamią i tych, którzy doszukują się „prawdy”. PiS bardzo źle robi stale podając jakież nowe teorie o zamachu.

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Ja tak się zastanawiam kiedy to wszystko już się skończy – te ciągłe oskarżenia, podział społeczeństwa na tych którzy kłamią i tych, którzy doszukują się „prawdy”. PiS bardzo źle robi stale podając jakież nowe teorie o zamachu.

    no dobra, PiS jest zły…

    ale jak to się stało, że Prezydent RP (nieważne z jakiej partii) i prawie setka elity polskiej reprezentacji (przecież nie tylko z PiS) lecąca uczcić zamordowanych w Katyniu w 1940 roku rozsypała się na ruskiej ziemi? i jakoż wielu nad tym nie boleje? ino dalej klaszcze 'chłopakowi w dobrze skrojonych portkach”?

    pytam się: gdzie zdrowy rozsądek?

    manga99
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    to był zamach! kiedyż się o tym dowiemy 😀

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    @małygłód wrote:

    To był zamach na 90%.

    Ty to mówisz, nie ja, znaczy Hard 😛

    @małygłód wrote:

    Kto normalny pakuje do jednego samolotu czołówkę jednego ugrupowania politycznego z głowami państwa ?

    no kto?!

    @małygłód wrote:

    Ruskie nie mogły zmarnować takiej sytuacji ;))

    oj, nie mogły, zwłaszcza że u tych ruskich jest Pan, którym jest Putin 8)

    ps. ale myżlę, że 'kolesiom’ w podkolanówkach było to po prostu na rękę, hahaha 😆

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " kto w końcu zawinił pod Smoleńskiem?"

Przewiń na górę