Kuba Wojewódzki

  • Autor
    Odp.
  • Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    uważam, że czegoż bardziej idiotycznego – nie da się osiągnąć…

    przy czym to nie jest mistrzostwo… to raczej > permanentna żenada 👿

    żadna rozrywka, zero dowcipu i plus… płycizny 😆

    ps. zresztą jak cały TVN 🙂 hej! 😛

    który jest dana, dana, aż po kolana 😆 czeżć ambitny, Kubo 😯

    Zezowata
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    ale ludzie oglądają…

    Solek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Wojewódzki to swego rodzaju fenomen – raz gada jak przygłup innym razem mówi całkiem z sensem. No i ludziom to się póki co podoba.

    Zezowata
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    Solek.. prawdę piszesz.. żenada na całego, robienie z siebie idioty, jednak, to, że ten program dalej istnieje potweirdza tylko fakt, że jest popyt na tego typu rozrywkę.

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    Może i szkoda, ale i za bezczelnożć czasem trzeba płacić… a Figurski w tym roku w tym góruje…

    honej
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Uważam, że Kuba Wojewódzki czy Figurski- to bardzo inteligentni facecie, jednak na potrzebę słuchaczy są w stanie zrobić z siebie lub innych idiotów. Dostają za to mnóstwo pieniędzy i będą to robić nawet po tym jak ich zdjęli…Podobno Kuba ma wrócić już jesienią do jakiegoż nowego programu…

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    A mnie w programie Wojewódzkiego szczególnie wkurza to, jak się tam tworzy wizerunek kobiety… Jako głupiej laluni, która ma przynosić „mądrym panom” wodę w samych stringach i na szpilkach i do tego wysłuchiwać kretyńskich komentarzy… Nie jestem jakąż wojującą feministką, ale jako kobietę mnie to razi…

    Kolla1981
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Myżlę, że to bardzo inteligentny facet tylko źle tej inteligencji używa. W tym jego show w tvnie zachowuje się jak kretyn, bo taką przyjął formułę. Mnie to razi

    biala_stopa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Ogłądaliżcie wczoraj z Kukizem? jestem ciekawa waszego zdania.
    Ja byłam zaskoczona postawą Kukiza, jego agresją i bełkotem 🙁

    pampam
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    A ja nie byłam zaskoczona, bo już wczeżniej czytałam jego wypowiedzi i o nowej płycie. Nie przepadam, jak artyżci mieszają się w politykę :/

    Alexandraa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 356
    • Pasjonat

    Uwielbiałam kiedyż Kubę Wojewódzkiego bo pomimo czasami niemiłych komentarzy, posiadał ogromną wiedzę, był inteligentny i błyskotliwy. Uwielbiałam jego program a teraz? Włazi w dupę każdemu kto ma dużo kasy i jak mu każe TVN.
    Czy kiedyż zaprosiłby do programu Grycanki czy siwiec? Nie sądzę, zapraszał bardzo fajnych ludzi a zdanie na temat wyżej wymienionych pań na pewno miał inne niż teraz, bo to co sobą aktualnie prezentuje to jest bardzo słabe i bardzo niskie.

    monii
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Chłopaki dają radę.
    Lubię Wojewódzkiego, prawdę Ci powie bez owijania, taki jego urok.
    Więcej luzu i mniej napinki a będzie żyło wam się lepiej.
    Bo trzeba mieć dystans nawet do …….. (niech każdy wybierze dziedzinę w której jest zbyt poważny).
    Pamiętajmy to program rozrywkowy i można tam zaprosić nawet Tuska czy Jarosława – tylko czy przyjmą zaproszenie, więc na ich miejsce przychodzi Siwiec.

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    Teraz to poleciałaż z fantazją. Kiedyż to może i ten program miała jakiż pozioma ale teraz? Na prawdę słabo…

    krecona30
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Ja też niestety jestem coraz bardziiej zawiedziona liczę na to że Kubuż jeszcze zabłyżnie w jakiż pozytywny sposób!!!

    Alexandraa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 356
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Teraz to poleciałaż z fantazją. Kiedyż to może i ten program miała jakiż pozioma ale teraz? Na prawdę słabo…

    Dokładnie.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kuba Wojewódzki"

Przewiń na górę