Kubuż Puchatek?

  • Autor
    Odp.
  • poduszyciel
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 427
    • Pasjonat

    Słuchajcie. Za parę dni ma wyjżć kolejna czężć Kubusia Puchatka – Powrót do Stumilowego lasu. Oprócz tego mają wyjżć poprzednie czężci w nowym wydaniu. Czy taki komplet książek to dobry prezent dla 3-latka? Czy dziż dzieci lubią Puchatka? Czy raczej jest to bohater mojego dzieciństwa?

    tucci
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 303
    • Pasjonat

    Przestań. To na pewno dobry prezent dla dzieciaka w tym wieku. Przeciez maluchy uwielbiają Kubusia i wszystko co z nim związane:) Wiem co mówię, bo sama mam takiego malucha w rodzinie.
    Tylko musisz wziąć pod uwagę, że takie dziecko jeszcze nie czyta samodzielnie, muszą mu w tym pomóc rodzice 🙂

    tucci
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 303
    • Pasjonat

    Przestań. To na pewno dobry prezent dla dzieciaka w tym wieku. Przeciez maluchy uwielbiają Kubusia i wszystko co z nim związane:) Wiem co mówię, bo sama mam takiego malucha w rodzinie.
    Tylko musisz wziąć pod uwagę, że takie dziecko jeszcze nie czyta samodzielnie, muszą mu w tym pomóc rodzice 🙂

    delicja
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 242
    • Zapaleniec

    Ale wiecie, że oprócz nowej książeczki będą też audiobooki? Jeżli dorzucisz jeszcze takie płytki to już w ogóle będzie bombowy prezent:) No i to rozwiąże też kwestie nieumiejętnożci czytania trzylatka.

    delicja
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 242
    • Zapaleniec

    Ale wiecie, że oprócz nowej książeczki będą też audiobooki? Jeżli dorzucisz jeszcze takie płytki to już w ogóle będzie bombowy prezent:) No i to rozwiąże też kwestie nieumiejętnożci czytania trzylatka.

    poduszyciel
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 427
    • Pasjonat

    Jestem przeciwnikiem audiobooków. Raczej zwolennikiem czytania przez rodziców 🙂

    poduszyciel
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 427
    • Pasjonat

    Jestem przeciwnikiem audiobooków. Raczej zwolennikiem czytania przez rodziców 🙂

    delicja
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 242
    • Zapaleniec

    Dlaczego? Przecież dziecko dopóki nie potrafi czytać samo może czasem posłuchać bajeczki czytanej przez lektora. A zazwyczaj lektorami w takich przypadkach są ciekawe i popularne głosy aktorskie. Ale oczywiżci nie równa się to z czytaniem przez rodziców, mimo to ja osobiżcie nie mam nic przeciwko audiobookom.

    delicja
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 242
    • Zapaleniec

    Dlaczego? Przecież dziecko dopóki nie potrafi czytać samo może czasem posłuchać bajeczki czytanej przez lektora. A zazwyczaj lektorami w takich przypadkach są ciekawe i popularne głosy aktorskie. Ale oczywiżci nie równa się to z czytaniem przez rodziców, mimo to ja osobiżcie nie mam nic przeciwko audiobookom.

    tucci
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 303
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Jestem przeciwnikiem audiobooków. Raczej zwolennikiem czytania przez rodziców 🙂

    Ale w przypadku, jeżli rodzice nie mają czasu, to jest niezły pomysł:)

    tucci
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 303
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Jestem przeciwnikiem audiobooków. Raczej zwolennikiem czytania przez rodziców 🙂

    Ale w przypadku, jeżli rodzice nie mają czasu, to jest niezły pomysł:)

    delicja
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 242
    • Zapaleniec

    No i co? Macie tą książeczkę?

    delicja
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 242
    • Zapaleniec

    No i co? Macie tą książeczkę?

    poduszyciel
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 427
    • Pasjonat

    Tak. Cały komplet :/ Bo jest bardzo ładnie wydany. Ale też kosztował niemało..

    poduszyciel
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 427
    • Pasjonat

    Tak. Cały komplet :/ Bo jest bardzo ładnie wydany. Ale też kosztował niemało..

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kubuż Puchatek?"

Przewiń na górę