• Autor
    Odp.
  • nohemi306
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 108
    • Zapaleniec

    Czeżć dziewczyny ❗ Potrzebuję pomocy 😳 Wczoraj zauważyłam w okolicy odbytu kulkę(guzek) – nie wiem jak to okreżlic 😕 No i nie wiem co to jest 😳 Miała któraż z was może taki problem ❓ Powiedzcie mi co to jest bo oszaleje ze strachu 😥

    Ignis
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    Hemoroidy? 🙁 Ja nie miałam ,więc nie mam pewnożci.

    nohemi306
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 108
    • Zapaleniec

    O hemoroidach trochę czytałam, ale to moim zdaniem nie to 😳

    nohemi306
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 108
    • Zapaleniec

    Byłam dzisiaj u lekarza i on mi powiedział,że to są jednak hemoroidy 😳 Zapytałam się o metody leczenia, a on powiedział, że to jest pierwsze stadium i że jeżli mnie nie boli i nie krwawie to on by to na moim miejscu zostawił i że to samo zniknie 😯 Czy on ma racje ❓ Odpowiedzcie proszę

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    JA bym się bała tak ot zostawić, bo potem są bardzo uciążliwe.

    nohemi306
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 108
    • Zapaleniec

    To co mam z tym zrobić 😳 Lekarz powiedział, że niema na to żadnych mażci ani lekarstw (są tylko takie co użmierzają ból, którego ja nie mam) 😳

    MEISJE
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 158
    • Zapaleniec

    sa masci-napewno ❗ nie pamietam jednak nazwy 🙁 ale idz do apteki-sa bez recepty

    aleksandraaniela
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    ja myżlę że skoro lekaż powiedział ci, żebyż się póki co nie przejmowała, to może go posłuchaj 🙂 stres może tylko zaszkodzić 🙂

    nohemi306
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 108
    • Zapaleniec

    Najgorsze, że ja teraz jestem za granicą i niestety nie mogę iżć do apteki 😕 A zostawić się boje,bo wydaje mi się, że ta choroba może się rozwinąć 😳

    donia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    hemoroidy – gdy nieleczone- będą się rozwijały, dlatego pozostawienie ich samym sobie jest niekorzystne.. Ja ze swojej strony mogę polecić zioła na hemoroidy VARI-GONE. Można je zamówić na xxxxxxxxxxxxxxxxx, są one sprowadzane z Kanady. Pozdrawiam

    xadria
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 6
    • Bywalec

    najlepiej zgłoż się do gastrologa

    Jovita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 317
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    najlepiej zgłoż się do gastrologa

    co??? na hemoroidy do gastrologa?

    idz do wenerologa – lekarz ktory sie zajmuje naszymi pupami , czesto dermatolodzy sa wlasnie ze specjalnoscia wenerologow! sa na to masci i nie martw sie to nie koniec swiata , do tego sa specjalne czopki ktore mozna kupic w aptece , nie siadaj na zimnym-bo becie kulo!!!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kulka:("

Przewiń na górę