• Autor
    Odp.
  • kimmuriel
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 173
    • Zapaleniec

    Był już ktoż na filmie? Niby ma być rewelacja.

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    nio ja byłam dożć dawno już 🙂
    i mi sie podobał.. 🙂 a ja nie lubię polskich filmów 🙂 i teksty tez maja dobre 🙂

    muszka_bzzz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Chyba się jutro wybiorę, jak znajdę jakież dwa fajne wolne miejsca na sali, bo ostatnio w kinie taki ruch 😆

    No to prawda, gdyby nie to, że już zamówiłam bilety to chyba bym stamtad uciekla. Najpierw wystalismy sie w kolejce do kasy, potem do popcornu, a potem jeszcze do sali. No ale na szczężcie było warto 🙂

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    a ja byłam:) taki żmieszny filmik, no ale przeklinają za duzo, na poprawę nastroju w sam raz.

    czekoladka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Dziewczyny, dla mnie ,,Lejdis” to najlepszy sposób na poprawę humoru!!!Idę na niego za każdym razem kiedy mam doła,byłam już chyba 5 razy,za każdym razem w innym towarzystwie i za każdym razem tak samo lałam!!!Osobiżcie bardzo mi się podoba,i polecam na nudne niedzielne popołudnie.Najbardziej żmieszy mnie Gożka (Iza Kuna), widziałam tą aktorkę może raptem parę razy w jakichż serialowych epizodach i nie wiedziałam,że tak super odnajdzie sie w roli komediowej:)))Polecam:)) 😆 😆

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    A ja wlasnie zaraz sie wybieram z mama do kina na to, napisze co mysle po filmie 🙂

    Wild_Angel
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    byłam, widziałam, ale jakoż mnie nie pobił szczególnie.[/code]

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    film mi sie bardzo podobał, ale pokazuje jakie to kobiety są straszne, okropne, marudne, po prosu straszne. No ale na żwiecie własnie takie też istnieją:)

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    Lejdis oglądałam już chyba 4 razy i za każdym razem żmiałam się tak samo 🙂 super film!

    tamtararam
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    uwielbiam ten film, to chyba najfajniejsza polska komedia ostatnich lat. fakt nie jest to wielkie kino, ale za to można się pożmiać co niemiara.

    sija
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Jak mam doła to sobie go włączam i mi się humor od razu poprawia :):) Kobra wymiata :):)

    Isabell8
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    A oglądał ktożÂ nowy film z Anną Dereszowską w roli głównej pt.” Nigdy nie mów nigdy”? Co myżlicie?

    doll
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 158
    • Zapaleniec

    Nie, tego nie oglądałam. Ale Lejdis są wspaniałe, nie wiem, czy nie lepsze niż Testosteron. A duet Szyc-Więckiewicz jest po prostu fenomenalny:)

    zuzzu
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    oo, ja tez lubie ten film, jedna z lepszych polskich komedii jakie widzialam. Niedlugo wyjdzie chyba tez cos calkiem fajnego, film nazywa sie Piksele i ma nawet swoj fanpage na facebooku! Ciagle jest on uaktualniany, jest tam masa newsow i nawet konkursy! Tu adres: [usunięto_link]

    Yolka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    Lejdis to naprawdę dobry film. Co prawda widziałam go raz, ale w kinie i pamiętam, że nieźle się przy tym użmiałam. Ostatnio nawet się zdziwiłam bo na ulicy przejeżdżało auto wyklejone postaciami z Lejdis – i pomyżlałam sobie, że po co oni po tylu latach ten film reklamują na samochodach.
    Jednak jak się wczytałam okazało się, ze to była reklama Lejdis 2. Nie znam szczegółów, ale wynika z tego, ze będzie kolejna czężć.
    Jednak jak to bywa z kontynuacjami, pewnie będzie gorsza…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Lejdis"

Przewiń na górę