• Autor
    Odp.
  • WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    A ja boje sie jeszcze jednego….otóż zawsze jak ktoż z mojej rodziny nie wraca do domu wtedy,kiedy powinien to mam czarne wizje,że coż mu sie stało/… i tego sie własnie boję-że cos stanie sie moim rodzica lub bratu 🙁

    maljoanna
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 300
    • Pasjonat

    ja tez sie boje jak ktoż się spóżnia ,mam straszne mysli,i obrazy przed oczami zawsze jak taka okropna mysl mi przyjdzie do głow „pluje” i pukam w puste i nie pomalowane…

    Hot4You
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    A ja boje sie kotow , zwlaszcza przeraza mnie ich wzrok 😆 . Brzydze sie dotykac poreczy na klatce , uchwytow w autobusie koszykow i wozkow sklepowych , a gdy ide do knajpy prosze o piwo w butelce wole byc sterylna niz pic z niedomytego kufla 😀 itp. myje rece za kazdym razem gdy dotkne takich publicznych rzeczy . 😆

    Hot4You
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    haha i jeszcze mi sie cos przypomnialo jak chodze po trawie to zawsze sie boje ze stane na jaka zmije i mnie ugryzie . 😕

    igla
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    Ogromnie boję się PAJąKóW!!!!…
    Jak zobaczę takiego dużego..grubego…owłosionego….to jstem przerażona..i dosłownie nie mogę się ruszyć z miejsca…a do tego zaczynam krzyczeć!!!

    Anonymous
    Guest
    • Tematów: 14
    • Odp.: 118
    • Zapaleniec

    panicznie boje sie małych miesc, z których nie moge wyjsc kiedy mam na to ochote.
    Bo kiedy mam stac w ciasnej windzie to jeszcze jako tako to znosze, bo mam swiadomosc, ze zaraz bede mogła wyjsc.
    Gorzej gdybym nie mogła … :/
    Robie sie wtedy agresywna i mam za duzo energii

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " LĘK,FOBIE!!!"

Przewiń na górę