Listwy przypodłogowe

  • Autor
    Odp.
  • Dorota
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Planuje na wiosnę mały remont, w tym wymianę podłogi. Chcę mieć podłogę drewnianą i planuję zakup deski podłogowej, którą chcę zostawić w naturalnym kolorze. Jakie wykończenie będzie do niej pasowało? Jaki kształt i kolor listwy przypodłogowej wybrać?

    Kasia32
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja dobrałabym białe listwy drewniane,do naturalnych desek będą pasować idealnie;) no i biały kolor pasuje do chyba każdego wystoju:)

    Asia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Zwykłe białe listwy na pewno będą się dobrze prezentować. Jednakże ze swojej strony polecam listwy przypodłogowe LED. Jakiż czas temu sama robiłam remont. Takie listwy wcale nie są dużo droższe, a efekt końcowy jest lepszy i bardzo nowoczesny. Znajomi podziwiali moje listwy, bo jednak jest to coż innego. Zresztą popatrz sobie na oferty różnych sklepów, ja ze swojej strony mogę polecić drewlux. Na prawdę listy są dobrej jakożci, a co do wytrzymałożci to zobaczymy- oby trwały jak najdłużej u nas 🙂

    Dorota
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Dzięki za odzew. Białe listwy przypodłogowe są obecnie bardzo modne, ale ja wciąż mam dylemat czy wybrać je czy te w kolorze podłogi. Muszę jednak przyznać, że gdy oglądałam w polecanym Drew-Lux to spodobały mi się takie białe drewniane frezowane. Wnętrze na pewno zyskałoby innego charakteru. Co do listw przypodłogowych LED to jakoż nie widzę ich w salonie, bardziej pasowałyby na korytarz. Muszę te zakupy jeszcze przedyskutować z mężem.

    Mirka
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Skoro podobają Ci się białe listwy to czemu masz z nich rezygnować? Moim zdaniem warto pozwolić sobie na spełnienie marzeń. Odrobina świeżości we wnętrzu pozytywnie wpływa na nasz nastrój i lepsze samopoczucie, a pięknie wykończone wnętrze pozwoli Ci na lepszy odpoczynek.
    Sama mam białe listwy i pomimo obaw, że wciąż będą brudne o dziwo są bardzo praktyczne i bardzo łatwo się je czyści.

    Karolina Zając
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Oj dziewczyny również się zastanawiałam nad takimi listwami bo jednak prezentuje się to o wiele lepiej niż zwykłe plastikowe listwy. Jednak takie listwy również mają swoje wady. Na przykład nie mozna przy nich lać woda ponieważ mogą badzo nią nasiąkać.

    Moja rada : zdecydujcie się na listwy ceramiczne. Ma je w ofercie Tubądzin. Również wygląda to ciekawie a jest o wiele bardziej wytrzymałe:
    http://www.kreocen.pl/img/p/924805/1/Domino-Tubadzin-Listwa-scienna-Palazzo-2A-598x45-Gat1.jpg

    Dorota
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Jestem już po remoncie i kilka miesięcy użytkowania tej nowej podłogi. Muszę przyznać, że efekt końcowy przeszedł me najśmielsze oczekiwania, podłoga wygląda fantastycznie. Podjęłam to ryzyko i kupiłam tą biała frezowaną listwę drewnianą w Drew-Lux. Byłam pod wrażeniem realizacji zamówienia. Szybka dostawa i dobrze zabezpieczona przesyłka, a towar w niej otrzymany dobrej jakości. Karolina Zając listwy krawędzi są zabezpieczone przed wilgocią także bez obaw można ze spokojem myć je wilgotną szmatką. Uważam, że ze spokojem będzie to podłoga na długie lata.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Listwy przypodłogowe"

Przewiń na górę