Lubicie sportowe ciuszki? Nosicie się czasem luźniej?

  • Autor
    Odp.
  • Pani Okazja
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Nosicie czasem sportowe ciuchy?

    Ja osobiżcie w sumie noszę, rzadko bo rzadko, na co dzień raczej soft office, casual.

    Ale w szafie kilka bluz, luźnych jeansów, koszulki da się znaleźć Do tego wysokie butki – i jak chcę się czuć luźniej to w sam raz

    Przy okazji, jak ktoż lubi taki styl, to mam coż dla Was: nagrody gwarantowane – wysokie zniżki! I bony o wartożci 150 PLN na zakupy takich ciuszków!

    [usunięto_link][/url]

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    A ja bardzo lubię sportowe ciuchy, są wygodne, mogłabym chodzić w nich codziennie, ale do pracy obowiązuje casual;(

    Ale popołudniami i na urlopie to tylko na luzie;)
    Zresztą sportowe ubrania też mogą być kobiece;)

    carriebradshaw
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Czasami mam ochotę ubrać się luźno i wtedy po prostu tak robię. Mam w szafie różne ciuchy. Oczywiżcie nie kupuję czego popadnie, ale mam i eleganckie i casual i luźniejsze. Lubię taki nonszalancki styl, trampki plus marynarka, trochę to już się oklepane robi, ale jednak dalej jest to strój dobry na każdą prawie okazję 🙂

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Tylko w weekend i to tylko do wieczora:)

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    ja jak wychodzę gdzież na miasto to nie lubie chodzi.c w sportowych ciuchach, czuje sie wtedy mało kobieco, ale jak juz jestem w domu no to wiadomo ubiera sie cos lzejszego, zeby nie ograniczało ruchów, nie uwierało.Ale jak gdzies wychodze to tylko kobiecy styl

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Sportowa wygoda to jest to 😀

    monika22
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 326
    • Pasjonat

    ja uwielbiam zakładac dresik:):)
    teraz przydaje mi sie najbardziej bo brzuszek mi rosnie, a spodenki razem z nim.ale nawet wczesniej wolałam założyć coż wygodnego.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Sportowo nie ubieram się nigdy.Nie mam w szafie ani jednej bluzy dresowej,a para adidasów ta sama od 5 lat 😉 Nie nosze takich rzeczy,dla mnie luźny styl to jeansy i kolorowy t-shirt w towarzystwie baletek-wtedy czuję się swobodnie i bardzo młodo 😉

    yellow_submarine
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Na sportowo jest fajnie na wypad do miasta ze znajomymi albo na dłuuuuugie spacery 🙂 Ostatnio polubiłam marki K1X i Billabong, jestem zachwycona 🙂

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Lubię sportowy styl ale tak w sumie z umiarem. Nigdy raczej nie noszę się cała na sportowo, w sensie dresik, sportowa koszulka i adidasy. Jak już to są to elementy sportowe. Kocham się w butach wszelkiego rodzaju i również w adidasach, których mam małą kolekcję. Ostatnio mam szał na takie: [usunięto_link] które w zasadzie można ubrać na bardzo sportowo i tak pół na pół 🙂

    bubblegum
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    Oczywiżcie, że się nosimy luźniej czasami. Szczególnie w drodze na basen albo siłownię. Na co dzień raczej nie noszę dresów, aczkolwiek mam jedne takie szerokie fajne, do których zakładam fajnąkoszulkę, ukochane adidasy i jest spoko

    yellow_submarine
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Trochę odżwieżam temat – słuchajcie a co sądzicie o takiej kurteczce jak ta:
    [usunięto_link]

    Zauważyłam, że jest na wyprzedaży i szczerze mówiąc mi się podoba na spacery albo wyjżcie w weekend ale chciałam jeszcze zapytać o waszą opinię skoro lubicie taki styl. Moje znajome raczej ubierają się zachowawczo i czasami nazbyt elegancko jak na mój gust. Dajcie znać 🙂

    aluta
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    A co sądzicie o tych butach [usunięto_link] jak wam się podobają? Bardzo lubię sportowy styl, nigdy nie chodzę na obcasach a takie buty można założyć i do jeansów i do legginsów. poza tym wykonane są ze skóry więc zapewne są wytrzymałe i wygodne.

    Izys
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 187
    • Zapaleniec

    Naprawdę lubię sportowy styl. Obcasy wkładam jedynie w ostatecznożci na jakież poważniejsze wydarzenia. Na co dzień chodzę w adidasach i bluzach. Tego typu ciuchy są dla mnie idealne: [usunięto_link] bardzo wygodne, a do tego, moim zdaniem, żwietnie wyglądają. Nie zmienię tego stylu za nic w żwiecie 😉

    yellow_submarine
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    No to się posypały pytania 🙂 Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź bo potrzebuję nowych ciuchów a z moich znajomych mało kto lubi taki styl niestety 🙁

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Lubicie sportowe ciuszki? Nosicie się czasem luźniej?"

Przewiń na górę