Lubicie srebrną biżuterię?

  • Autor
    Odp.
  • emesz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Nie wiem jak Wy ale ja lubię mieć coż srebrnego na sobie. Jak jeszcze dołożony jest do tego jakiż ładny kamyk…

    Mam do Was prożbę co sądzicie o tej biżuterii? Jeżli Wam się nie podoba to proszę napiszcie czemu? A jeżli tak to też napiszcie a może będzie Wasza.

    ines.
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 162
    • Zapaleniec

    sama wolę coż bardziej delikatnego, jeżli chodzi o srebro, ale te rzeczy tutaj są naprawdę ładne. ; > dla kobiet, które wolą jakąż bardziej rzucającą się w oczy biżuterię. ; >

    skorpionik
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Bardzo oryginalna ta biżuteria. ja dopiero od niedawna przekonałam się do srebra. 🙂

    ewi24
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Kocham srebro – do żlubu też je założę, to moje kolczyki kupione w Aparcie

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Noszę tylko srebrną biżuterię,choć mam jakież tam drobiazgi złote.Szczególnie srebrną z naturalnymi kamieniami.

    lasiczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    ja mam slaobosc do zlota 🙂 bialego tez

    mis11
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 71
    • Stały bywalec

    Pisałem w innym pożcie, ale powtórzę. Oksydowane, ładnie przyczernione przez nadtrawienie gdzieniegdzie srebro jest bardzo ładne.

    bubblegum
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    Hmmm nie wiem, ja jakoż nie lubię jak srebro się oksyduje. Jeżli zaż o sam kształt biżuterii chodzi to ja wolę coż małego w uszach. Najlepiej żeby to nie wisiało za bardzo, żeby kolczyki nie były za długie. Lubię takie kolczyki jaki te: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    Nie muszą być to koniecznie takie sztyfty, wkrętki, ale nie lubię jak mi coż dynda przy szyi 😛

    edit:
    jakubek

    dancer11
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Osobiżcie mam dożwiadczenia z ręcznie robioną biżuterią. Znalazłam ją w sklepie „Niebieski-koralik”. Jest to włoska, tak ładna jak Pandora, ale tańsza biżuteria marki Biagi, wykonana ręcznie cała ze rebra opróbie 925. Aktualnie są ciekawe promocje Walentynkowe. Jest w czym wybierać – np. kupując w zestawie (bransoletka z koralikami) oszczędzić można do 132 złotych. Jestem cały czas na bieżąco, ponieważ kolekcjonuję koraliki do mojej bransoletki. świetne połączenie zabawy z modą.

    orzechowa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Srebro jak najbardziej tak! Najbardziej do srebra pasują mi srebrne bransolety i charmsy (no tu mam trochę fioła) 😉

    pasart
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Srebro jak najbardziej tak! Najbardziej do srebra pasują mi srebrne bransolety i charmsy (no tu mam trochę fioła) 😉

    Charmsy królują na ulicach, chyba każdy ma prawo do małego fioła 😉
    Jeżli chodzi o srebro do zdecydowanie ze Swarovskim – żwietne, delikatne i kobiece połączenie. W sumie srebro jest tak uniwersalne, że z jednej strony z odjechanymi zawieszkami może być bardzo cool i w młodzieżowym stylu, a z drugiej z kryształkami czy innymi żwiecidełkami doskonale nadaje się na biżuterię żlubną 🙂

    Pzdr, Magda

    arleta_kobieta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Ja jestem ogromną zwolenniczką srebra, jakoż do złota nie mogę się przekonać. Mam jeszcze kilka wisiorków z komunii i bierzmowania ale nie wiem kiedy nadejdzie ten dzień i je założę. Ostatnio usłyszałam test od koleżanki, że 'do złota trzeba dojrzeć’. Ja jeszcze chyba nie dojrzałam;)

    Bizuteria-Magia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    Może i racja,do złotej biżuterii też trzeba stopniowo dojrzeć. Bardziej klasyczna jest oczywiżcie złota,ale srebrna też ma swój niepowtarzalny urok,ciężko zdecydować się na jeden kolor.. Najlepiej miec i taką i taką:)

    sarunia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Ja lubię od czasu do czasunosić a tak to własnoręcznie wykonaną

    Lucy88
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Srebro jest tanie, więc jak go nie lubić 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Lubicie srebrną biżuterię?"

Przewiń na górę