• Autor
    Odp.
  • reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Uwielbiam, i w sumie tylko noszę srebrną biżuterię 😉

    KarlaK
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Srebrna [usunięto_link] prezentuje się na ciele bardzo stylowo. Rozjażnia cały strój, generalnie lubię 🙂

    Monikaflisiakk
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Uwielbiam srebro i tylko taka bizuterię posiadam 🙂 nie wyobrazam tez łączyc zlota i srebra, nigdy w zyciu nie mialam na sobie takiego polaczenia 😀 jesli srebro to tylko takie dodatki, nic wiecej :))

    Justi93
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Też mam ogromną słabość do srebra, szczególnie z kamieniami szlachetnymi. Polecam Wam dziewczyny zajrzeć do sklepu Prana Shop mają piękne srebrne wisiorki, ale też kolczyki, bransoletki i w ogóle mnóstwo ślicznych rzeczy 🙂

    michalina87
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Uwielbiam 🙂 i robię ją sama.

    Te ze zdjęcia, to sreberka kupione w amberplanet. Poskładanie zajęło mi 15 minut.

    Szczególnie lubię te ze skrzydełkami 🙂

    Mgielka091
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Szukałam pięknie wykonanej biżuterii srebrnej bez kamieni (bo bardzo lubię srebro) znalazłam stronę AnKa Biżuteria,bardzo podobała mi się biżuteria zaprezentowana na tej stronie. Jestem bardzo zadowolona z mojego prezentu urodzinowego .Naszyjnik i kolczyki są przepiękne i bardzo starannie wykonane.Jestem zachwycona kunsztem artystycznym.Biżuteria dotarła szybko. polecam sklep 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Lubicie srebrną biżuterię?"

Przewiń na górę