Lubię jak moja kobieta pachnie…

  • Autor
    Odp.
  • Madziunia
    Member
    • Tematów: 31
    • Odp.: 77
    • Zapaleniec

    A mnie ciekawi jakie perfumy kobiece podobają się mężczyznom? Napiszcie jaki damski zapach podoba się Waszym facetom, a najlepiej niech wypowiedzą się sami panowie 😀 ❗

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Mój facet najbardziej lubi mój zapach po kąpieli, a perfumy generalnie zawsze podobają mu się te,których aktualnie uzywam.
    A teraz mi powiedział, że „tymi perfumami, które machną jak landrynki” 🙂 Mam takie perfumy z Yves Rocher o zapachu maliny i o te mu chodzi;p

    Madziunia
    Member
    • Tematów: 31
    • Odp.: 77
    • Zapaleniec

    Zielonooka a jakich perfum używasz?

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Mój facet najbardziej lubi mój zapach po kąpieli, a perfumy generalnie zawsze podobają mu się te,których aktualnie uzywam.

    u mnie dokładnie to samo 😛

    ja obecnie używam adidasa 😛

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    baby doll:))) poznalby wszedzie:)))

    teraz oswajamy lolite lempicka:)

    Johani
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 233
    • Zapaleniec

    Sądzę, że Panowie generalnie lubią dwoistożć perfum.

    Są zapachy lekkie, typowo na dzień, które sa lekko wyczuwalne, pachną żwieżożcią i nie „przytłaczają” swoją obecnożcią.

    Na wieczór zaż lub na specjalne okazje lubia poczuć coż bardziej interesującego, nie dajecgo sie łatwo okreslić. Nutka słodkożci, piżma lub czegos orientalnego na pewno ich zainteresuje 🙂
    Jednak trzeba próbować, odktywac różne zapachy – po reakcjach mężczyzny latwo będzie wybrac coż, co bedzie na nim robiło wrażnie.

    lizzy
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 147
    • Zapaleniec

    Słyszałam, że zapach wanilii „działa” na facetów.

    colorada
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Słyszałam, że zapach wanilii „działa” na facetów.

    tego się nie da jednoznacznie okreżlić. Znam już trochę facetów, którzy na zapach wanilii się krzywią. To zależy co kto lubi. Myżlę, że kobieta po reakcji mężczyzny widzi, co mu się podoba najbardziej:)

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Mój facet bardzo lubi jak pachnę perfumami Ralph Lauren Romance. Swoją drogą to jest chyba mój ulubiony zapach, ale ostatnio jakoż używam CK Euphoria. Ale jak tylko spryskam się Romance to facet od razu to wyczuje i mnie obwąc**** i mówi, że pachnę jego ulubionymi perfumami 🙂 Miło, że docenia 😉

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Mój chłopak bardzo lubi jak pachnę…. davidoff cool water. Bardzo lubi też mexx High Fly Woman, które sam mi kupił na kokai.pl. To są moje i jego ulubione perfumy…. Dwa moje idealne zapachy…. 🙂 ale kto wie kto wie, może za jakiż czas znajdę inny idealny zapach w końcu kobieta zmienną jest 😉

    secesja
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Moja druga połówkę zachwyca mexx, więc nie jestem w tym temacie oryginalna. Ale poza tym podoba mu się jeszcze moja beloved Kate Moss i to mnie w sumie też nie dziwi 😛

    MultiPerfumeria
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Mojemu mężczyźnie bardzo podoba się kiedy pachne perfumami Davidoff Echo Woman. Nieco różnią sie od Cool Water,ale mój facet po prostu je uwielbia.

    Renata78
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    Ostatnio kupiłam w ciemno CK Eternity, bo były w żwietnej cenie na perfumytaniej.pl. I to był strzał w dziesiątkę! Zarówno mi jak i jemu bardzo się podobają. Teraz to nasze ulubione perfumy

    Kasia697
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    Ulubionym zapachem mojego mężczyzny jest zdecydowanie Paco Rabanne Black XS

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    … że mam ochotę ją zjeżć :-

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Lubię jak moja kobieta pachnie…"

Przewiń na górę