LUDZIE LISTY PISZĄ!

  • Autor
    Odp.
  • Olinek
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Witam Dziewczyny i nie tylko ! 😉
    TAK! – możecie nie wierzyć ale to się jeszcze dzieje! Są na tym żwiecie ludzie, którzy piszą listy tradycyjne. Na kolorowym, pachnącym bądź zwykłym, białym papierze. 😉 Bardzo ale to baaardzo tęsknie za kartką papieru czekającą na zapisanie, kopertą, znaczkiem i skrzynką pocztową! Trzy lata temu korespondowałam z kuzynką i bardzo za tym tęsknie. To oczekiwanie na list i radożć z już otrzymanej odpowiedzi wzbudzało we mnie cudowne emocje! Jeżeli któraż z Was ma tak jak ja, to dajcie znać. Może uda się nawiązać jakież dłuższe i ciekawe znajomożci. Według mnie to taka frajda! 😉 Mam 21 lat i studiuję. Zapraszam wszystkich, którym pisanie i otrzymywanie listów dostarcza wiele radożci! 🙂

    Olusia
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 385
    • Pasjonat

    ja tez również kiedyż pisałam bardzo wiele listów, wysyłałam kartki pocztowe na żwięta, z okazji urodzin, imienin czy z wakacyjnych wyjazdów 🙂
    Zgadzam się z tym, że czas oczekiwania na list jest emocjonujący 🙂

    tabletka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 212
    • Zapaleniec

    Ja też pisałam listy!!!! Ale to były czasy jak z niecierpliwożcią oczekiwało się listonosza. A jakim językiem pisane listy. To było coż, były emocje był wysiłek i przede wszystkim RADOśĆ.

    Olinek
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Dziewczyny, to moze macie ochote do tego wrocic? 😀

    Alexandraa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 356
    • Pasjonat

    Też pisałam z koleżanką z kolonii i to zdecydowanie lepsze niż mail. 🙂
    Piękne czasy. A teraz nawet kartek się nie dostaje. 🙁

    morfi
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Zawsze z wakacji wysyłam kartkę i tradycyjny list. Fajna jest reakcja adresata! Kiedyż moja przyjaciólka wysłała do mnie list z wakacji w Chorwacji – byłam mega zdziwiona jak zobaczyłam pieczątkę…

    julia2007
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    ja do tej pory koresponduje w taki sposob z kolezanka. co prawda, wychodz 2-3 listy rocznie, ale zawsze cos:)jak gdzies wyjezdzamy, to zawsze tez wysylamy stos kartek do rodziny i znajomych, wszyscy sie bardzo ciesza.

    Alexandraa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 356
    • Pasjonat

    Ja w tamtym roku wysłałam kartki na Boże Narodzenie i wszyscy do mnie dzwonili w wielkim szoku. 😀
    Jeden znajomy nawet powiedział, że miło było znaleźć życzenia w skrzynce a nie tylko same wezwania. 😉

    mGrKasia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Teraz już się takich zeczy nie robi……….

    PachnacaAzalia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Ja kiedyż pisałam strasznie dużo listów,od dzieciaka w sumie, pierwsze listy pisane kożlawymi literami do koleżanek z wakacji albo z kolonii do rodziców – fajne pamiątki to są teraz, niestety relikty przeszłożci. Teraz chyba nawet trudno mi było by znaleźć czas na tę zabawę… ;/

    Orrka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja tez zaczełam w wieku ok 7 lat, pierwsza widokowka była do mamy z koloni:):):)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " LUDZIE LISTY PISZĄ!"

Przewiń na górę