• Autor
    Odp.
  • Street_man
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    E tam:) są do tego odpowiednie odkurzacze.
    Poza tym na suficie w niewidocznych miejscach dałoby się zamontować niewielkie blaszki – które dodatkowo kierowałyby strumień odkurzacza w trudno dostępne miejsca na deskach.
    A poza tym od czego jest mąż. Rybkami też trzeba było by się zajmować…

    ale pomarzyć można

    Monaw
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Czytam – luksus w sypialni, więc od razu kojarzę temat z ekskluzywną bielizną chantelle. Ot – takie moje zboczenie…

    Naomi
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 170
    • Zapaleniec

    a mi sie skojarzyl „luksus w sypialni” z dobrym kochankiem …hahahhaha!!! 😆

    luksusowa sypialnia musi byc przede wszystkim wieeeeelka…
    z garderoba , lazienka…i mega cudnym widokiem na „swiat” ❗
    do tego lozeczko (duze i mega wygodne)-najlepiej z baldachimem….
    ladna toaletka z boku , wielka szafa w lustrach … piekne kolory i marmury… zero tandety !

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Moje łóżko to kanapa więc większej wygody to ja tu nie mam, na moim łóżku powiedzmy musi się znajdowac na pewno poduszka w kształcie krowy pełno pluszaków <3 i mój koc ciepluhny w panterkę

    a ja się zapytam, bo mnie zaciekawiło: dlaczego akurat w kształcie krowy? 😉

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Nie trudno jest zmienić zwykłą sypialnię w bardzo luksusową. Moim sposobem na teką szybką zamianę jest oczywiżcie piękna pożciel. Najlepiej jedwabna albo satynowa. Piękne pożciele można kupić w sklepie gianniferrara.pl. Pożciel, poduszka, a do tego narzuta i nasza sypialnia wygląda piękniej niż w Hiltonie:)

    4mala_s
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Tak to prawda piękna pożciel i do tego kilka fajnych dodatków na żwiecznik [usunięto_link] albo jakiż piękny obraz i już mamy luksusową sypialnię.

    agata35
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    luksus w sypialni?

    pożciel z welny Coconti (to z kolei takie moje zboczenie;P), swiece i glos Tori Amos w tle. W łóżku mąż, a za żcianą niebudzace sie w nocy dziecko 😛

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Luksus w sypialni"

Przewiń na górę