• Autor
    Odp.
  • asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    hm.. siakiż lamborghini chyba.

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    nie wazne co, wazne ze jedzie

    Ważne bo wtedy nie mówimy o luksusie. Taki co jedzie na chwile, można kupić za 500 zeta. To nie post na ten wątek.

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    podoba mi sie fiat punto. najlepiej, gdyby byl mocno zolty, blekitny albo rozowy.

    buahahaha

    rozbawil mnie ten watek: nawet, gdybym wygrala w totka, ostatnia rzecza, o ktorej bym pomyslala, to kupno wypasionej bryki.

    Jeżli nie potrafisz okreżlić luksusowego auta, bądz nie masz o nich pojęcia, proszę nie mów co byż zrobiła bo to nie dział marzeń!
    Trzymajmy się tematu
    F.

    cocalola
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    [usunięto_link]

    albo

    [usunięto_link]

    albo

    [usunięto_link]

    albo mitsubishi galant

    a zanim ten luksus sie pojawi to z checia skorzystam z tego 🙂 :
    [usunięto_link]
    guadalajaramexi/1174156380/male_carwash-jpeg.jpg/tpod.html

    😆

    rusalka
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    ja lubie male samochody i dla mnie luksusowym auetm bylby mini cooper oczywiscie w automacie i kabrio:D

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    a mi sie podoba coż w takim stylu 🙂
    [usunięto_link]

    cocalola
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    luksus w aucie to dla mnie jeszcze skora ecri i ladne drewno w srodku albo design pinifariny i skorzany lewarek wrrr 😉 ale na codzien wolalabym auto w ktorym nie balabym sie przewozic mojego psa ktory strasznie gubi wlosy ..

    preaty
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    najnowszy passat ma klasę

    Olisa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    Dla mnie luksusem byłoby kupić sobie Smarta = pozwolić sobie na jednoosobowe autko, gdzie sie nawet wieksze zakupy nie zmieszczą to jest luksus:D

    Alexandraa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 356
    • Pasjonat

    Dla mnie luksusowy samochód musi być czarny, duży, w żrodku może być skóra czarna :] i jakież stalowe wykończenia, elektryka full i jak do niego bym wsiadała to powinnam czuć się jak gwiazda.
    Coż pokroju Lexusa…

    Aktualnie w tej chwili moi rodzice mają Opla Vectre najnowszą i gdyby był w kolorze czarnym a nie grafitowym to by też mógł być.

    cytrynka22
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    A ja bym chciała albo Alfa Romeo GT albo Audi A6, ale bardziej ten pierwszy.

    samanta
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 71
    • Stały bywalec

    Zdecydowanie jaguar. Nie znam sie na modelach, ale ten znak na masce zawsze robi na mnie wrazenie.

    Ivi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Ja to bym chciała dodga challengera z lat ’70-tych albo charger oczywiżcie odrestaurowany nowiutki pachnący.
    Z komfortem raczej on nie będzie miał wiele wspólnego ale… 😛

    pokahontaz2
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 228
    • Zapaleniec

    BMW Z8, McLaren F1, Porsche Boxster. Mhmmmm marzenie!!

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    no coz polskie warunki sa takie ze nawet Jeepa Grand Cheroke uznaje sie za mega luksusowy samochod, Renault Laguna to juz prawie limuzyna a prawie kazde BMW to mega lanserski wypas.

    Na polskie drogi raczej jakas terenowka ;p np wspomniany Grand Cheroke to auto dla mnie :d
    Lamborgini Diablo ale tylko po to zeby stal w garazu i zebym mogl sie nim chwalic hahahaha

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Luksusowe samochody"

Przewiń na górę