• Autor
    Odp.
  • Misia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 281
    • Zapaleniec

    Chcialm goraco wszystkim polecic moja ukochana ksiazke J.Gaardera „Maja” dla mnie jest nadzwyczajna. Wzruszajaca, ciekawa, madra…wszystko co najlepsze. jednoczesnie nie spotkalam jeszcze kogos kto by ja przeczytal , w ogole malo ludzi malo o niej slyszalo.Jesli ktos ja zna prosze niech sie podzieli swoimi wrazeniami:)

    LaPalma
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Cu-do-wna 🙂
    W ogóle nie tylko „Maja”, ale wszystkie inne książki tego autora są godne polecenia.
    Są po prostu magiczne.
    Razem z moją najbliższą przyjaciółką, kiedy byłyżmy młodsze często wybierałyżmy się na spacery po naszych okolicach i czasami siadałyżmy na takim mostku i raz zachwycone kolejną lekturą Pana Gaardera postanowiłyżmy, że mostek ochrzcimy Jego nazwiskiem 🙂

    „Maja” chyba faktycznie jest moją ulubioną książką Jego autorstwa, chociaż sławny „świat Zofii” też był uroczy, ale chyba już nazbyt przesycony wiedzą podręcznikową z dziedziny filozofii 😉

    Misia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 281
    • Zapaleniec

    Ciesze sie ze ktos w koncu podziela moje zdanie 🙂 jesli chodzi o ”Swiat Zofii” to jest to dla mnie ksiazka w stylu podrecznika akademickiego i chyba najmniej mi sie podobala ze wszystkich ksiazek Geerdera. Bardzo fajna jest rowniez „dziewczyna z pomaranczami” no i oczywiscie „przepowiednia dzokera” 🙂

    LaPalma
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Oj taaak 😀 „Dziewczyna z pomarańczami” – cudowna 😀
    „Przepowiedni” nie czytałam, ale muszę koniecznie to nadrobić!

    Ja przypominam sobie jeszcze taką Jego książkę bardzo ładną z tego co wiem to przeznaczoną dla dzieci o jakimż małym chorym dziecku włażnie, którym opiekował sięanioł. Coż takiego 😉 Słabo pamiętam, a tutuł wyleciał mi z głowy zupełnie, ale pamiętam, że bardzo mnie ta książka wzruszyła.

    Misia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 281
    • Zapaleniec

    O tej nie slyszalam, ale jest jeszcze fajan ksiazka , tez nie pamietam dokladnie tytulu,chyba poprostu „Wigilia Bozego Narodzenia”, w kazdym razie sa tam 24 rozdzialy na kazdy dzien od poczatku grudnia do Wigilii. Tez jest o dzieciach i aniolach 🙂

    LaPalma
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    To może ta książka była 🙂
    No w każdym razie strasznie miły temat. Odżwieżył mi mojądawną fascynację bardzo miło 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " "Maja""

Przewiń na górę