makijaż na Sylwestra

  • Autor
    Odp.
  • Zwyczajna
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    Zastanawiam się jak się pomalować na Sylwestra. Macie jakież pomysły? Wrzucajcie zdjęcia jak macie ochotę:)

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    A jak będziesz ubrana? Bo to jest raczej istotne przy doborze makijażu sylwestrowego 🙂 Ale na pewno proponuję Ci smokey eye. To jest chyba idealny makijaż na taką noc jak Sylwester, tylko dobierz go kolorystycznie do swojego stroju. Popatrz na takie makijaże:


    Wszystkie mi się podobają 🙂 Ciekawe tylko ile z nas będzie potrafiło pomalować się tak ładnie jak na zdjęciach 🙂

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    na [usunięto_link] w dziale makijaż masz całą bazę już 132 makijaży w róznych tonacjach kolorystycznych i na różne okazje. Plusem jest to,że są pokazywane step by step ze zdjęciami i opisami jak krok po kroku je wykonać. No i robi je rewelacyjna KatOsu mająca swój kanał na youtube i dobrze znana odwiedzającym forum wizaż.pl.
    Ja często korzystam z tych pomysłów i już nieraz uratowały jakież moje wyjżcie:p

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    ja tam popieram klasyke.

    czyli rozswietlona cera, zarozowione policzki, cieniutka kreseczka eyelinera i blyszczace usta.

    ada212
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    ja na Sylwestra postawiłam jednak na sztuczne rzęsy, są niebywale efektowne. do fioletowej sukienki zrobiłam fioletowy makijaż oka czarnym wykańczając, a dolna powieka była w szarożciach. przykleiłam sztuczne rzęsy na tażmie i efekt był powalający, gorąco polecam !
    pozdrawiam.

    Zwyczajna
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    Nie wiem czy istnieje coż takiego jak klasyczny makijaż, ale ten opisany przez parvati to raczej skromny makijaż. Po prostu. A mi zależy, żeby na sylwestrowej imprezie oczy wyglądały znacznie wyraźniej niż zwykle.
    I tak też było. Makijaż był fajny, rzęsy też miałam sobie przyczepić, ale stwierdziłam, że i tak już nie za wiele mi dadzą zważywszy na to, że mam dożć gęste i długie.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Nie wiem czy istnieje coż takiego jak klasyczny makijaż, ale ten opisany przez parvati to raczej skromny makijaż. Po prostu. A mi zależy, żeby na sylwestrowej imprezie oczy wyglądały znacznie wyraźniej niż zwykle.
    I tak też było. Makijaż był fajny, rzęsy też miałam sobie przyczepić, ale stwierdziłam, że i tak już nie za wiele mi dadzą zważywszy na to, że mam dożć gęste i długie.

    jesli umiejetnie podkreslisz cere (o ile masz co podkreslac…), uzyjesz naprawde dobrego blyszczyka, rzesy starannie wytuszujesz, a kreska bedzie cieniutka i bardzo staranna…zadna laska ze sztucznymi rzesami czy domowymi smokey eyes, ktore badzmy szczerzy rzadko kto umie wykonac poprawnie, nie ma szans na starcie.

    powtarzam: to wszystko jednak jesli masz co podkreslic. bo jesli faktycznie masz wiecej do ukrycia lub do odwrocenia uwagi…to faktycznie: pacykuj sie i klej sztuczne rzesy.

    ja tam ciesze sie, ze w moim przypadku makijaz moze ograniczyc sie do podkreslenia tego, co najpiekniejsze.

    Zwyczajna
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    Wiadomo, że na forum każdy może pisać, że jest piękny a jego wymiary to 90x60x90, ale fakt faktem urodę mam delikatnie mówiąc nieprzeciętną.

    Nie mając żadnego makijażu wyglądam o 100 razy ładniej od wększożcii dziewczyn, ale nie chodzi o to żeby wyglądać najładniej, chodzi o to żeby wyglądać sylwestrowo.

    Cienką kreskę robię sobie na codzień, a Sylwester kojarzy się z cekinami, kocimi oczami itd. Lubie tego dnia zaszaleć z makijażem i strojem, żeby ktoż oglądając moje zdjęcia był pewien ze to nie jest mój wygląd codzienny, nawet nie taki jak np na jakimż weselu czy innej imprezie, ale Sylwestrowy, tzn szalony.
    Choć wiadomo każdy woli co innego, nie potępiam delikatnego podkreżlenia urody.

    kinia347
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    na wielkie imprezy wesela czu sylwester robię zawsze makijaż u kosmetyczki w salonie futuro w wawie bo wiem że zostanie zrobione to profesjonalnie i wytrzyma cała noc.

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    uważam, że musi być szokująąącyyy -!

    rose
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 141
    • Zapaleniec

    Może zainspiruj się jakąż znaną postacią np. Merlin Monroe, Audrey Hepburn, czy Kleopatrą:) Na dourody.pl jest cała seria artykułów na temat makijaży różnych gwiazd. Polecam, bo wszystko jest bardzo dokładnie i szczegółowo opisane 🙂 Myżlę, że znajdziesz coż dla siebie 🙂

    MissMalvinka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    Ja jestem wielką fanką na sylwestra naprawdę ciemnego smoky eye tylko że bardzo perłowego. Na Sylwka trzeba blyszczec! Im więcej brokatu tym lepiej 😉

    bubblegum
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    Poszukaj sobie fajnych makijaży w internecie. Wystarczy, że wpiszesz w google makijaże, dasz grafikę i pokaże Ci się cała lista makijaży. Wybierz sobie coż dla siebie. Chociaż na takie imprezy to ja jestem największą zwolenniczką makijażu typu smokey eyes

    bubblegum
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    Poszukaj sobie fajnych makijaży w internecie. Wystarczy, że wpiszesz w google makijaże, dasz grafikę i pokaże Ci się cała lista makijaży. Wybierz sobie coż dla siebie. Chociaż na takie imprezy to ja jestem największą zwolenniczką makijażu typu smokey eyes

    conis
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Ja przeważnie robię sobie cienką kreskę na powiece, w tym roku przed sylwestrem chciałabym zaszaleć i zrobić sobie makijaż permanentny oczu. Mały prezent na gwiazdkę bo znalazłam promocję w warszawskim instytucie urody New Look. Czy któraż z Was robiła sobie taki? zastanawiam się czy od razu jest ładny efekt i czy to nie za późno jeżli zdecyduje się na niego 2 tyg przed imprezą?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " makijaż na Sylwestra"

Przewiń na górę