• Autor
    Odp.
  • nass
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Ja aktualnie poszukuję dobrego źródła zakupu akcesoriów do robienia makijażu permanentnego. Dopiero niedawno trafiłam na dobrze zaopatrzony sklep internetowy firmy Diamond Cosmetics, gdzie mają igły do makijażu permanentnego, barwniki, itp. Znacie może jeszcze jakież warte polecenia sklepy z takim zaopatrzeniem?

    bubblegum
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    Ja mam permanentny na oczach i odpowiadając na wczeżniejsze obawy dziewczyn – nie wygląda to źle. Mam kreski w linii rzęs, nieco ponad ale jest delikatna. Jeżli ktoż zrobi sobie zbyt grubą kreskę to wyglądać to może nienaturalnie, więc moim zdaniem nie warto. Bez pomalowanych rzęs wyglądam jakbym miała ciemniejszą oprawę oczu. A rzęsy wystarcz delikatnie wytuszować, bo i tak oczy są bardzo ładnie podkreżlone.
    Jak to wygląda dokładnie możecie zobaczyć i poczytać tutaj xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

    edit
    jakubek

    A_nitka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Z Wrocka nie podpowiem, ale ogólnie poszukajcie opinii żeby wybrać dobry salon na permanentny, poprawki i uzupełnienie to kolejny koszt, czas i nerwy, więc poszukajcie opinii itd., gdzie i do kogo iżć.

    papaja
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Czym jest HAOOK? Dzięki temu urządzeniu, bardzo szybko i łatwo wykonamy makijaż! Koniec z codziennym rysowaniem kresek przy lustrze, które trzeba zmywać i poprawiać. Zobaczmy jak proste może być wykonanie makijażu permanentnego u siebie w domu, czy salonie! Technika HAOOK, przypomina pisanie po twarzy długopisem. Dzięki temu możemy pomalować nie tylko brwi ale także usta, oczy. Nie tylko sobie ale i znajomym! Od dzisiaj koniec z rozmazującym się makijażem. Wszystko stanie się znacznie prostsze. Wystarczy tylko napisać na [usunięto_link] . Tutaj otrzymamy kurs DVD , dzięki któremu staniemy się artystami w sztuce makijażu.

    Aniakkk
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Jeżeli chodzi o urządzenia do makijażu permanentnego, czy barwniki to mogę polecić Biotek Polska. Oferowane przez nich produkty mają bardzo wysoką jakość i są doceniane przez linergistów.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Jeśli szukacie kogoś z Warszawy to bardzo polecam salon Magic Visage. Ja zrobiłam brwi u Pani Estery i jestem zachwycona.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " makijaż permanentny -efekt"

Przewiń na górę