makijaż sylwestrowy

  • Autor
    Odp.
  • fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    Z racji tego, że Sylwester tuż tuż polecam kilka rad stylistki, czyli jak malować się przed wielkim wyjżciem. Macie jakież swoje patenty?
    Ja na przykład jestem wierna czarnej kresce tuż nad linią rzęs. potem trochę jasnego cienia, dużo tuszu i jest ok 🙂
    dla bardziej wymagających 🙂
    [usunięto_link]!

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Ja u góry nad rzęsami nie robię kresek, bo na mnie akurat to zle wygląda. Na dole- tak. 🙂

    fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    no widzisz, a u mnie źle wyglądają na dole. Poza tym zawsze mi się rozmazują 🙁

    Hegemonia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 651
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Poza tym zawsze mi się rozmazują 🙁

    Spróbuj po nałożeniu kreski dodać odrobinę cienia w podobnym lub kontrastowym (jak kto woli) kolorze, powinno być to trwalsze, jeżli tylko zachowa się oczywiżcie odpowiednią proporcję. No i kredkę trzeba sobie dobrać indywidualnie, bo nie każda dla każdego 😉

    fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    może tak zrobię, ale u mnie lepiej kreska wygląda po prostu na górnej powiece. tak mi się wydaje. używam czarnej lub brązowej kredki i jest ok.

    Hegemonia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 651
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    używam czarnej lub brązowej kredki i jest ok.

    Chodziło mi o miękkożć/twardożć używanej kredki 😉

    Magdalenka123
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    tez maluje tylko na dole 😉 ja na sylwestra umaluje sie chyba standardowow tusz+ kredka+ jakis cien z lekkim broaktem i blyszczyk 😉

    conis
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Reaktywując ten zakurzony wątek, zastanawiam się jakie makijażowe trendy są przewidziany ten rok. Czy nadal dodawanie błyszczyków i gliterów jest w modzie? czy lepiej postawić na klasykę, czarne kreski, podkreżlenie kształtu oka. Jakie są wasze typy na sylwestrową noc?

    Pogas_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Z racji tego, że Sylwester tuż tuż polecam kilka rad stylistki, czyli jak malować się przed wielkim wyjżciem. Macie jakież swoje patenty?
    Ja na przykład jestem wierna czarnej kresce tuż nad linią rzęs. potem trochę jasnego cienia, dużo tuszu i jest ok 🙂
    dla bardziej wymagających 🙂
    [usunięto_link]!

    Niezależnie od tego czy będziemy gożcić na balu sylwestrowym czy domowej imprezie z najbliższymi w tym dniu każda kobieta może sobie pozwolić na ekstrawagancje, dlatego na twarzy dozwolone są wszelkie kolory i elementy dekoracyjne. Najważniejsza jest dobra, „szampańska” zabawa.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " makijaż sylwestrowy"

Przewiń na górę