makijaż wieczorowy

  • Autor
    Odp.
  • gwiazda
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Witam serdecznie!
    Babeczki mam pytanko.Niebawem mam żlub szwagierki chciała bym wyglądać oszałamiająco, z tego tytułu mam problem.A mianowicie.W jakim kolorze mam wykonać makijaż , jażeli mam sukienkę czarną z białymi bobatkami,włosy czarne i żniadą cerę?Jak pomalować paznokcie?Proszę o szczerą radę.

    platynowa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Co do paznokci, chyba najbardziej eleganckie wg mnie to frencz, a do makijażu, jakiż mocniejszy, wiadomo 🙂 może na ciemno pomalowac oczy, ale też nie przesadzić;) i czerwona szminka??

    gwiazda
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ok!Ale co znaczy na ciemno możesz bardziej sprecyzować swoją podpowieć?Znajoma kosmetyczka radzi mi makijaż w tonacji róż z fioletem,ale szczerze- nie widzę tego.Co o tym myżlicie?

    miley
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Ja zrobiłabym ciemną dosyc grubą kreskę nad rzęsami i do tego takie sztuczne długie rzęski z cyrkonikami albo bez ;p sweet ^^ noo i french na paznokcie xD

    gwiazda
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    A gdzie można kupić takie rzęsy?Ale pomysł muszę przyznać jest super.Dzięki za podpowiedz.

    platynowa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    o to mi chodziło, o kreskę eyelinerem, taką czarną i troszkę wyjżć za kontury oka, osobiżcie mi się bardzo podoba, ale nie do końca opracowałam to jeszcze 🙂

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Podałaż kilka istotnych informacji, ale najistotniejszych zabrakło. Kolor oczu i jak te Twoje oczy wyglądają – ich kształt. Musiałybyżmy je zobaczyć, żeby Ci na prawdę pomóc. Nie każdy może malować oczy w ciemnych kolorach.

    gwiazda
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Mam duże,piwne oczy.Podobno do takich oczu pasuje dużo kolorów.Ja sama malowałam się w tonacjach od bieli,błękitów, różów,fioletów po zieleń,brąz do tego kreska zrobiona eyelinerem i było dobrze.Do momentu kiedy zbiła mnie z tropu znajoma kosmetyczka, która zaproponowała mi do sukienki biało- czarnej makijaż różowo-fioletowy.A mi taka kolorystyka do mojej kreacji wydaje się bezgużciem.Dlatego proszę o pomoc!!!!

    mala mi
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 97
    • Zapaleniec

    A znacie może jakąż stronę internetową gdzie pokazują jak krok po kroku wykonywać różne typy makijażu? Na snobce jest kilka, ale żrednio mi się podobają.

    McMiodek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Wiesz, a może maijaz w stylu smoky eyes..?? Dosć mocno podkreslone oczy i jasne, naturalne usta..?? Tylko nie w czarno- szarej tonacji, tylko w jażniejszej..Coż w tym stylu:

    [usunięto_link]

    ??

    McMiodek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    A tu stronka, z trikami do przydyminego oka 🙂

    [usunięto_link]

    muszka_bzzz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    A ja myżlę, że kosmetyczka bardzo dobrze Ci doradziła. Skroro sukienka jest biało-czarna, masz ciemne oczy i włosy a na paznokciach planujesz zrobić french to makijaż włażnie powinien być kontrastujący i to powie Ci każda dobra wizażystka. Fiolet by pasował, ale myżlę, że zieleń także by mogła ładnie wyglądać.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " makijaż wieczorowy"

Przewiń na górę