mala czarna

  • Autor
    Odp.
  • afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    Czy wypada w czarnej sukience isc na czyjes wesele?

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    No pewnie ze tak.

    Kiedys slyszalam taka opinie, ze nie powinno sie chodzic na wesela w czarnych sukienkach. Ale to jakies stare zabobony.

    Ostatnio bylam na weselu i chyba 3 kobitki mialy na sobie czarne sukienki. Takze smialo mozesz ruszac 🙂

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    No to dobrze. Jeszcze jej nie kupiłam, wolałam się zastanowić. Wpadła mi w oko taka jedna, ale nie byłam pewna czy będzie odpowiednia. Też mi się wydaje, że takimi zabobonami sprzed wiekow nie ma co sie przejmowac. Pozdrawiam, dzieki za opinie.

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    to znaczy moze i nie ma sie co przejmowac ale nalezy uszanowac jakby rodzine lub tych ktorzy na tym weselu beda wiec proponuje sie najpierw zastanowic czy oni zas beda uszzesliwieni jakie maja podejscie czy sa bardzo tradycjonalistami czy tez sa to osoby otwarte i bardzo tolerancyjne ….Ja ostatnio bylam na weselu na ktorym kobiety nie nosza odkrytych ramion i nog …i czy mi sie to podobalo czy nie uszanowalam fakt i taka dobralam garderobe…jesli masa watpliwosci podpytqj tych ktorzy na to wesele ida …Jesli nie masz takich mozliwosci no coz….twoj wybor

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Ja bym nie pytala. Po co? Rozowego tez moga nie lubiec i miec jakies dziwne skojarzenia z tym kolorem 😉

    eMarilyn
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Ja mam wesele w pazdzierniku:) I wybieram sie na nie w małej czarnej:) Do tego będe miała czerwone dodatki:) I czerwony lakier na paznokciach, buty tez czerwone;)

    Izys
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 187
    • Zapaleniec

    kiedyż obowiązywała zasada, że nie można iżć na wesele w czarnej lub białej sukience, teraz już nikt się do tego nie stosuje..chociaż jeżeli idziesz w czarnym stroju to dobrze byłoby mieć kolorowe dodatki, no bo jednak na pogrzeb się nie wybierasz

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    W białej to chyba panna młoda jest?

    fidoma
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Generalnie czarny niezbyt pasuje na wesele. Jeżli jest to total look to tym bardziej, ale przełamany dodatkami jest już ok.

    rose
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 141
    • Zapaleniec

    Moim zdaniem spokojnie możesz iżć na wesele w małej czarnej. To przecież absolutna klasyka. Oczywiżcie ważny jest dobór dodatków. Elegancka biżuteria, ładna kopertówka i rajstopy-najlepiej jasne, albo we wzory ( jeżli chcesz wyróżnić się z tłumu:)) polecam Ci Knittex, może znajdziesz coż dla siebie [usunięto_link]
    Jeżli boisz się iżć w samej czarnej sukience zawsze możesz owinąć się jasnym eleganckim szalem lub założyć bolerko w innym kolorze:)

    aluta
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Ja byłam w czarnej sukience na żlubie i czułam się w niej bardzo dobrze. Teraz moda żlubna się bardzo zmieniła. Kiedyż faktycznie zakładało się bardziej jasne kolory, ale teraz zakłada się ciemne i raczej nikogo to już nie dziwi. Najważniejsze żebyż Ty się dobrze czuła w sukience.

    viera
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    pewnie, że tak. Mała czarna jest sexi.

    sultanka
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 283
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] tu jest fajna mała czarna. Pasowała by na poprawiny 🙂

    polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    ja bym poszla w czarnej sukience, ale ozywilabym ja koniecznie dodatkami, kolorowe buty, jasna torebka. na biala bym sie raczej nie zdecydowala jednak, ewentualnie jakis bez.
    a ta ze zdjecia fajna, mozna ja w sumie caly rok nosci, tym bardziej jak ktos pracuje np. w biurze.

    sultanka
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 283
    • Zapaleniec

    biały zostawiamy dla panny młodej 🙂 a tak do czarnej jakież złote dodatki, żeby ją rozweselić 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " mala czarna"

Przewiń na górę